Новини

Спеціалісти ДФСУ відповіли на питання: чи є об’єктом оподаткування військовим збором cума грошового забезпечення, отриманого військовослужбовцями та іншими особами у зв’язку з виконанням обов’язків несення служби?
Міністерство фінансів України відповідно до листа Комітету Верховної Ради України з питань бюджету від 1.10.2014 №04-14/10-1460 розглянуло листа Профспілки працівників освіти і науки України щодо реалізації пункту 6.6 Прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік».
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 р. № 110 «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» посадові оклади (тарифні ставки) працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери з 1 жовтня 2014 року установлюються відповідно в таких розмірах:
МОН роз’яснило норми Державних санітарних норм та правил «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей».
Мінюст визначився з тим, як вести реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади», а також як надавати з нього відомості.
Мінсоцполітики нагадало, що працівники несуть матеріальну відповідальність за шкоду, заподіяну підприємству, установі, організації внаслідок порушення покладених на них трудових обов'язків (ст.130 КЗпП України).
В ДФСУ роз’яснили як виправити помилку в Звіті про суми податкових пільг (далі — Звіт).
Із новими умовами прийому абітурієнтів до вузів на 2015 рік, які Міністерство освіти і науки України затвердило 15 жовтня, ознайомила Перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун на брифінгу в Будинку Уряду 17 жовтня.
Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу у сумі 3008 гривень 73 копійки, який буде застосовуватись при визначенні коефіцієнта заробітної плати за серпень 2014 року при призначенні пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування".
20 жовтня (понеділок) Закінчується строк сплати: — єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, утриманого з доходів застрахованих осіб за вересень 2014 року; — єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з нарахованого, але не виплаченого доходу за вересень 2014 року.