Новини

Спеціалісти ДФСУ в Базі знань роз’яснили, чи застосовується ПСП до середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період, у разі відсутності проведення компенсаційних виплат з бюджету?
Спеціалісти ДФСУ в Базі знань відповіли на питання: чи звільняються від оподаткування податком на прибуток підприємств операції з безоплатного отримання результатів робіт, послуг неприбутковими організаціями?
Міністерство екології та природних ресурсів України відповідно до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» здійснюватиме фінансування природоохоронних заходів та заходів, пов’язаних з раціональним використанням і збереженням природних ресурсів з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища (далі – Державний фонд).
На початок 2014-2015 навчального року в Україні не відкрито жодного нового позашкільного навчального закладу. Про це свідчать дані моніторингу та аналізу мережі позашкільних навчальних закладів в регіонах, що проведений Міністерством освіти і науки.
ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадало, що Перелік видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 грудня 2010 року № 1170.
Мінфін підготував проект наказу «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України», яким планується перенести дати набрання чинності національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі (далі — НП(С)БО) та внести зміни до окремих із них.
З метою виконання Україною заходів проекту Світового банку «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» на засіданні Уряду прийнято постанову, яка забезпечить перший етап у реформуванні інституту соціального інспектора.
Уряд на засіданні 30 жовтня 2014 року вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. №65.
З 1 грудня 2014 р. для реєстрації податкових накладних потрібно буде використовувати новий Реєстр виданих та отриманих податкових накладних, який затвердив Мінфін.
Мінекономрозвитку затвердило нові форми документів у сфері державних закупівель.