Новини

Навчайтеся, не залишаючи робочого місця! Приєднуйтесь до безкоштовного вебінару, який відбудеться 18 вересня 2014 року о 10:00.
Дія Порядку компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не поширюється на роботодавців, які є бюджетними установами.
Кабмін визначився з порядком оформлення передачі рухомого майна державних підприємств, установ, організацій для боротьби з тероризмом в період проведення АТО. З цією метою внесено зміни в Положення про порядок передачі об’єктів права державної власності.
Кабінетом Міністрів ухвалене рішення надати пораненим учасникам АТО право на позачергове протезування за рахунок державного бюджету. Про це повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова на брифінгу для ЗМІ. На ці цілі буде виділено додатково 279 млн. грн. – відповідну пропозицію внесло Мінсоцполітики.
Законодавці пропонують вжити заходи впливу на державних службовців, які пропагують ідеї сепаратизму.
МОН звернулося до керівників ВНЗ з проханням допустити до навчання громадян, які проживають або переселилися з тимчасово окупованої території України та при вступі на навчання до ВНЗ, розташованих в інших регіонах України, не були рекомендовані вищим навчальним закладом до зарахування на місця державного замовлення.
З метою спрощення та оптимізації взаємодії розпорядників та одержувачів бюджетних коштів в процесі казначейського обслуговування Державною казначейською службою України прийнято рішення про запровадження електронної форми обслуговування клієнтів з використанням надійних засобів електронного цифрового підпису та сучасних інтернет-технологій.
Кабмін уточнив порядок виплати винагороди за безпосередню участь в АТО.
Працівникам, які через проведення антитерористичної операції не можуть перебувати на своїх робочих місцях, надаватимуть відпустки за місцем роботи без збереження заробітної плати. Відповідне рішення на своєму засіданні прийняв Кабінет Міністрів України, підтримавши внесення змін до статті 25 Закону України «Про відпустки», повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова.
З переліку документів, які подаються громадянами для внесення інформації про них до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, виключено довідку про склад сім’ї. За словами Міністра соціальної політики Людмили Денісової, таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів України.