Новини

Фіскали в Базі знань роз’яснили як виправити помилку у реєстрі виданих та отриманих податкових накладних, затвердженому наказом Мінфіну від 22.09.2014 р. № 598, який буде використовуватися в грудні 2014 року.
Незабаром держоргани, органи місцевого самоврядування, підприємства та організації всіх форм власності будуть вести електронний документообіг за новим Порядком.
Працюю на посаді державного службовця, з якої планую вийти на пенсію за нормами Закону України "Про державну службу". Чи буде зараховано до стажу моєї державної служби при призначенні пенсії попередній стаж роботи викладачем у державному ВУЗі?
У зв’язку із чисельними зверненнями суб’єктів господарювання, що займаються державною реєстрацією лікарських засобів, оптовою та роздрібною торгівлею лікарськими засобами, щодо надання роз’яснення стосовно можливості обігу лікарських засобів, строк дії реєстраційного посвідчення яких закінчився, у зв’язку із набранням чинності 05.11.2014 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про лікарські засоби» щодо обігу лікарських засобів та державного контролю якості ввезених на митну територію України лікарських засобів», МОЗ повідомляє.
Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу у сумі 3136 гривень 51 копійка, який буде застосовуватися при визначенні коефіцієнта заробітної плати за вересень 2014 року при призначенні пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування".
За словами заступника Міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового, реформування ДАІ передбачає позбавлення її таких функцій, як проведення державної реєстрації транспортних засобів усіх типів, приймання державних іспитів на право керування транспортними засобами, здійснення контролю за внесенням обов'язкових платежів власниками транспортних засобів тощо.
Мінфін підготував форму податкової накладної до електронного адміністрування ПДВ, яке запроваджується з 1 січня 2015 року.
З 19 листопада 2014 р. почало діяти нове Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість.
Закінчується строк сплати: — єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, утриманого з доходів застрахованих осіб за жовтень 2014 року; — єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з нарахованого, але не виплаченого доходу за жовтень 2014 року.
Кбмін виділив кошти з резервного фонду держбюджету для виплати одноразової грошової допомоги сім’ям, а в разі їх відсутності батькам та утриманцям працівників міліції, які загинули під час безпосередньої участі в АТО або померли внаслідок поранень, отриманих під час такої участі.