Новини

Головне управління Міндоходів у м. Києві звертає увагу, що Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31.07.2014 № 1621-VII пункт 49.4 статті 49 доповнено абзацом такого змісту: «Податкова звітність з податку на додану вартість подається до контролюючого органу всіма платниками в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством».
7 серпня 2014 року в Мінсоцполітики відбулося чергове засідання спільної робочої Комісії Сторін соціального діалогу з ведення переговорів і підготовки пропозицій щодо встановлення розміру мінімальної заробітної плати та розміру посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС на 2015 рік за участі представників профспілок виробничої і бюджетної сфер.
З 2015 року дитячі оздоровчі заклади будуть застосовувати нові норми харчування.
ЄСВ з сум державної соцдопомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, буде виплачуватись за рахунок коштів держбюджету.
Кабмін дещо змінив напрямок використання бюджетних коштів для для реалізації державної політики з питань сім’ї та дітей а також конкретизував напрями на які забороняється витрачати такі кошти. Зміни торкнулися Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації державної політики з питань сім’ї та дітей.
Кабмін змінив строк на який бюджетні підприємства можуть відряджати працівників у відрядження для участі в АТО.
20 серпня 2014 року на засіданні Уряду прийнято розпорядження КМУ «Про деякі особливості переведення студентів вищих навчальних закладів, що розташовані на тимчасово окупованій території України, у період з березня по червень 2014 року».
21 серпня у Комунікативному центрі Уряду було проведено експертну зустріч на тему «Особливості формування державного і регіонального бюджетів на 2015 рік». Із вступним словом виступили директор департаменту державного бюджету Міністерства фінансів Володимир Лозицький та заступник директора департаменту місцевих бюджетів – начальник управління планування місцевих бюджетів Міністерства фінансів Галина Маркович.
Кабінет Міністрів на своєму засіданні ухвалив розроблений Мінсоцполітики законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання батькам-вихователям додаткових соціальних гарантій». Як повідомила Міністр соціальної політики України Людмила Денісова, документ передбачає надання працюючим батькам-вихователям, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в прийомних сім’ях або дитячих будинках сімейного типу, права на відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Мінсоцполітики наказом від 17.07.2014 р. № 477 затвердило: — Порядок видачі документів про підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями; — форму Свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання; — форму Сертифіката оцінювання результатів неформального професійного навчання.