Новини

Нещодавно в Базі знань з’явилося наступне питання: чи буде вважатися додатковим благом найманого працівника, направленого у відрядження, відшкодована роботодавцем вартість квитка, якщо дата на ньому та в наказі про відрядження не збігається?
Мінсоцполітики планує врегулювати нормативні положення, щодо видачі дублікатів трудових книжок за новим місцем роботи у разі відсутності трудової книжки у працівника у зв’язку з виникненням надзвичайної ситуації або проведенням АТО.
МВС України визначився з порядком та умовами присвоєння класної кваліфікації особам рядового та начальницького складу служби цивільного захисту.
Невійськовослужбовим працівникам авіації Нацгвардії будуть виплачувати заробітну плату за оновленим порядком.
З Податкового кодексу України пропонується виключити норми щодо індивідуальних податкових консультацій з метою недопущення зловживання контролюючими органами.
Мінфін відкоригував норми Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів та привів їх у відповідність з чинним законодавством.
Під час зустрічі в рамках постійно діючої тристоронньої робочої групи з ведення консультацій на всіх стадіях бюджетного процесу 29 серпня 2014 року, Мінфін фактично презентував основні соціальні аспекти проекту Держбюджету на 2015 рік.
Спеціалісти ДФСУ в Базі знань відповіли на питання: як заповнюється рядок «Порядковий № за рік» податкового розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом України?
Спеціалісти ДФСУ в Базі знань відповіли на питання: чи утримують та сплачують податок на доходи нерезидента неприбуткові організації при виплаті доходів на користь нерезидентів та який порядок відображення таких виплат в податковій звітності?
З 1 січня 2015 року заклади охорони здоров'я, які надають амбулаторно-поліклінічну допомогу населенню, незалежно від підпорядкування та форми власності, будуть застосовувати нову первинну облікову документацію.