Новини

20 жовтня у Міністерстві фінансів України під головуванням Міністра фінансів Олександра Шлапака відбулася селекторна нарада з директорами департаментів фінансів обласних, Київської міської державних адміністрацій та начальниками головних управлінь Державної казначейської служби України в областях та м. Києві.
Мініфін відповів на питання щодо ведення бухгалтерського обліку окремих активів бюджетними установами.
В ДФСУ зазначили, що доходи найманих працівників, які мають постійне місце проживання на території ВЕЗ "Крим", як заробітна плата та інші подібні виплати та компенсації, що виплачуються роботодавцем з місцезнаходженням на іншій території України, оподатковуються за загальними правилами за місцезнаходженням такого роботодавця.
Кабмін визначив окремі Критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з медичної практики і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством охорони здоров’я.
Кабмін уточнив перелік осіб, які можуть прийматися на держслужбу без конкурсу або стажування. Для цього було внесено зміни до постанови КМУ від 17.06.1994 р. № 423 «Про деякі питання застосування статей 4, 15 і 27 Закону України «Про державну службу»».
Президент України підписав Закон України № 1703-VII «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення виборчих прав громадян».
Кабмін урегулював питання щодо передоплати товарів та послуг, що закуповуються за бюджетні кошти, для потреб Збройних Сил.
Кабмін нарешті затвердив Порядок використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення АТО.
Верховна Рада України 20 жовтня 2014 р. ухвалила Закон «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».
Спеціалісти ДФСУ відповіли на питання: чи є об’єктом оподаткування військовим збором cума грошового забезпечення, отриманого військовослужбовцями та іншими особами у зв’язку з виконанням обов’язків несення служби?