Новини

Бюджетні організації можуть придбавати комп'ютери та комплектуючі до них. Такий висновок зробило Держказначейство, проаналізувавши офіційну думку окремих відомств.
«Марки (у тому числі надруковані на поштових конвертах і поштових картках) не є бланками суворої звітності, а є грошовими документами» — роз’яснило Держказначейство.
Національний банк України з метою забезпечення оптимального механізму оподаткування пасивних доходів громадян у вигляді процентів зобов’язав банки відокремити рахунки, призначені для отримання доходів у вигляді процентів, від тих, що використовуються для зарахування заробітної плати, стипендій, пенсій, соціальної допомоги та інших передбачених законом соціальних виплат
Кабмін дозволив здійснювати витрати на оплату послуг мобільного зв’язку журналістам Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» для оперативної передачі інформаційних повідомлень з місць подій.
Кабмін зменшує обсяги фінансування авіаційно-спортивних клубів та фізкультурно-спортивних товариств авіаційного профілю.
Незабаром лікувально-профілактичні заклади та заклади медико-соціального захисту будуть керуватися спеціальними нормами харчування для ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД дітей.
27 серпня 2014 року на засіданні Уряду схвалено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України, які регулюють відносини, пов'язані з одержанням документів дозвільного характеру».
В Мінсоцполітики роз’яснили як обчислити середньоденну заробітну плату, яка зберігається за мобілізованим працівником, який був мобілізований у перший день своєї роботи на підприємстві.
Головне управління Міндоходів у м. Києві повідомляє, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України», запроваджується система електронного адміністрування ПДВ. Вона дозволить скоротити можливості для зловживань працівників податкової сфери і разом з тим, створить умови для унеможливлення отримання незаконного бюджетного відшкодування для платників і тим самим, збільшить надходження до бюджету.
Військовослужбовці Національної гвардії (крім військовослужбовців строкової військової служби) отримуватимуть щомісячну додаткову грошову винагороду у розмірі, що не перевищує місячне грошове забезпечення.