Новини

Мінсоцполітики нарешті визначилося з тим які держоргани підпадають під держбюджетне обмеження заробітної плати, передбачене ст. 32 Закону України «Про державний бюджет України на 2014 рік».
Мінфін розробив новий порядок обліку платників ЄСВ, який невдовзі повинен замінити «міндоходівський» порядок.
Міністерство освіти і науки повідомляє всіх керівників вищих навчальних закладів незалежно від форм власності і підпорядкування, що до Міністерства надходять численні звернення викладачів та студентів навчальних закладів щодо фактів тиску на них та примусу до виконання завдань, не пов’язаних з навчальним процесом, що мають ознаки використання адміністративного ресурсу під час виборів до Верховної Ради України (Лист Міністерства № 1/9-503 від 29.09.2014 р.).
У контексті завдань Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні робочою групою при Мінрегіоні підготовлено законопроекти щодо бюджетної децентралізації, які передбачають внесення змін до Бюджетного та Податкового кодексів України. Про це повідомив Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода.
Спеціалісти ДФСУ в Базі знань роз’яснили чи треба припиняти подання податкових розрахунків збору за користування радіочастотним ресурсом України у разі закінчення терміну дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України та дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу?
Міністерство фінансів України на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 03.09.2014 М31476/1/1-14 розглянуло листа Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України щодо фінансування галузі освіти.
Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок погоджено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації тривалості щорічних відпусток».
Податківці нарешті визначилися з тим, за якою формою необхідно буде звітувати з військового збору.
НБУ роз’яснив правила підписання керівником підприємства касових документів.
Мінінфраструктури роз'яснило окремі питання щодо заповнення товарно-транспортної накладної (далі — ТТН) під час здійснення перевезень вантажів автомобільними транспортними засобами.