Новини

З 1 січня 2015 року заклади охорони здоров'я, які надають амбулаторно-поліклінічну допомогу населенню, незалежно від підпорядкування та форми власності, будуть застосовувати нову первинну облікову документацію.
МОЗ розглянуло питання щодо встановлення підвищеної оплати праці медикам, які задіяні до виконання своїх обов’язків з надання медичної допомоги як військовим, так і постраждалому від бойових дій населенню в закладах охорони.
МОЗ відповіло на питання, щодо поширення на медичних працівників, які працюють на території Донецької і Луганської областей, а також тих, хто загинув на цих територіях під час виконання ними службових обов’язків, статусу учасника бойових дій.
Фахівців Держфінінспекції не можна залучати до внутрішнього аудиту в установі, яка належать до сфери управління відповідного Міністерства. Причина цього — їх участь у здійсненні внутрішнього аудиту створює передумови для конфлікту інтересів і необ'єктивного проведення зовнішньої оцінки якості внутрішнього аудиту.
З 1 вересня установи та організації, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, будуть сплачувати за газ не 4724 грн а 4874 грн за 1000 м3.
«Ми зробили проплати по всіх місцевих бюджетах. Я хочу підкреслити, Уряд на сьогодні не має жодної гривні заборгованості перед місцевими бюджетами», - зазначив Міністр фінансів Олександр Шлапак під час засідання Уряду 29 серпня.
На засіданні Уряду прийнято розпорядження КМУ №785-р «Деякі питання організації 2014/15 навчального року в навчальних закладах, що розташовані у Донецькій і Луганській областях».
Проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про деякі особливості стипендіального забезпечення осіб, які навчаються у навчальних закладах, розташованих на території Донецької та Луганської областей», розроблений Міністерством освіти і науки України, був зумовлений суспільно-політичною ситуацією, яка на сьогодні склалася в Донецькій і Луганській областях у зв'язку з проведенням там антитерористичної операції.
27 серпня 2014 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №383 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанова Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 1992 р. №588", яка передбачала надання фінансової підтримки з Державного бюджету авіаційно-спортивним клубам Товариства сприяння обороні України.
Заступник Міністра фінансів – керівник апарату Володимир Матвійчук на брифінгу у Клубі Кабінету Міністрів 29 серпня повідомив про скорочення видатків із державного бюджету на утримання державних органів та надання пільг за професійними ознаками.