Новини

У зв’язку з численними зверненнями, які надходять до Міністерства освіти і науки України, щодо регулювання трудових відносин та оплати праці працівників навчальних закладів та установ освіти, які розташовані в зоні проведення антитерористичної операції (АТО), МОН повідомляє.
МОН надіслало для використання в роботі рекомендації «Щодо вирішення окремих питань діяльності керівників гуртків дошкільних навчальних закладів».
Перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун висловила переконання, що кредитно-модульну систему організації навчального процесу у вищих навчальних закладах потрібно було скасувати. Відповідний коментар вона надала у своєму Facebook.
Соцслужби, які надають соціальні послуги сім'ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, будуть застосовувати нові форми обліку своїх послуг.
За евакуйованими або захопленими в полон військовослужбовцям збережуть виплату грошової винагороди. Такі зміни Міноборони внесло в Інструкцію про розміри і порядок виплати щомісячної додаткової грошової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України.
Визначено механізм розрахунку оптово-відпускних цін на лікарські засоби, включені до переліку лікарських засобів вітчизняного та іноземного виробництва, які можуть закуповувати заклади і установи охорони здоров'я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів.
Перспективу отримання бюджетної незалежності та підвищення фінансової спроможності, яку отримають місцеві громади після прийняття Парламентом запропонованих Урядом змін до Бюджетного та Податкового кодексів (щодо бюджетної децентралізації), презентував на Х Українському муніципальному форумі Віце-прем`єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.
Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу у сумі 3212 гривень 48 копійок, який буде застосовуватись при визначенні коефіцієнта заробітної плати за липень 2014 року при призначенні пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
Кабмін дозволив розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів здійснювати попередню оплату у разі закупівлі робіт з будівництва інженерних споруд з метою зміцнення обороноздатності держави. При цьому така попередня оплата може бути передбачена на строк не більше шести місяців.
МОН роз’яснило нюанси створення статистичної форми № 2-3 нк «Звіт вищого навчального закладу на початок 2014/2015 навчального року».