Новини

Міністерство фінансів України на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 03.09.2014 М31476/1/1-14 розглянуло листа Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України щодо фінансування галузі освіти.
Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок погоджено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації тривалості щорічних відпусток».
Податківці нарешті визначилися з тим, за якою формою необхідно буде звітувати з військового збору.
НБУ роз’яснив правила підписання керівником підприємства касових документів.
Мінінфраструктури роз'яснило окремі питання щодо заповнення товарно-транспортної накладної (далі — ТТН) під час здійснення перевезень вантажів автомобільними транспортними засобами.
ДФСУ надала відповіді на запитання щодо термінів сплати та зарахування податкових зобов’язань.
За даними МОН вчителі іноземної мови мають нагальну потребу підвищувати свій фаховий рівень через участь у міжнародних проектах, програмах та курсах. Саме тому Міністерство вважає за доцільне заохочувати вчителів іноземної мови загальноосвітніх навчальних закладів до участі у таких програмах та проектах.
Міноборони надало чіткі вказівки щодо того, як військовим частинам обліковувати та використовувати кошти і майно, отримані від юридичних та фізичних осіб як допомога Збройним Силам.
Спеціалісти ДФСУ в Базі знань роз’яснили який алгоритм розрахунку ПДФО, якщо сума доходу у вигляді заробітної плати не перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного податкового року, але разом із вартістю додаткового блага перевищує вищевказаний розмір?
Закінчується строк сплати: — ПДВ за серпень 2014 року платниками, для яких звітним періодом є місяць; — плати за землю за серпень 2014 року; — збору за користування радіочастотним ресурсом за серпень 2014 року; — податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу, за серпень 2014 року.