Новини

Міноборони відкоригувало норми Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам.
ЦВК затвердила середні норми видатків виборчих комісій на підготовку і проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 р.
Мінфін торкнувся питання щодо законодавчого врегулювання працевлаштування та оплати праці громадян, які переміщуються з районів проведення АТО.
Кабмін прийняв міри щодо стимулювання заміщення природного газу під час виробництва теплової енергії для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів (далі — бюджетні установи).
Кабмін затвердив Порядок та умови виплати одноразової грошової допомоги у разі звільнення військовослужбовцям, призваним на військову службу за призовом у зв’язку з мобілізацією.
Кабмін знову розширив перелік держслужбовців, яким можна здійснювати відрядження за кордон.
Мінсоцполітики розрахувало норми тривалості робочого часу на 2015 рік.
Рішенням Уряду вводяться нові заохочувальні коефіцієнти щодо підвищення розміру оплати адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. А також розширюється перелік витрат, що будуть відшкодовуватись.
Спеціалісти ДФСУ роз’яснили питання: чи буде застосовуватись відповідальність до ЮО, які в серпні 2014 року перерахували військовий збір за місцезнаходженням не уповноважених відокремлених підрозділів?
Закінчується строк сплати: — єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, утриманого з доходів застрахованих осіб за серпень 2014 року; — єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з нарахованого, але не виплаченого доходу, за серпень 2014 року.