Новини

Проект наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Типового положення про відділення денного догляду для осіб похилого віку та інвалідів» розроблено відповідно до Закону України «Про соціальні послуги». Документ розміщено на сайті Міністерства для громадського обговорення.
Військовослужбовцям, евакуйованми у зв'язку з пораненнями (контузіями, травмами, каліцтвами), отриманими під час участі в АТО, винагорода буде виплачуватись також під час перебування на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров'я.
Держстатистики обновило форми звітності зі статистики науки.
Законодавці нарешті визначилися з гарантіями дотримання прав, свобод та законних інтересів внутрішньо переміщених осіб.
Уряд пропонуватиме Парламенту розглядати держбюджет на наступний рік у комплексі зі змінами податкового законодавства та бюджетних взаємовідносин. Це дозволить підвищити самостійність місцевих бюджетів, удосконалити управління коштами і дасть додаткові повноваження місцевим громадам. Про це повідомив заступник Міністра фінансів Денис Фудашкін на брифінгу перед прямою телефонною лінією Кабінету Міністрів 21 листопада 2014 року.
Спеціалісти ДФСУ відповіли на питання: чи є об'єктом оподаткування військовим збором сума заробітної плати учнів (слухачів) професійно-технічних навчальних закладів, працевлаштованих під час проходження виробничої практики?
Фіскали в Базі знань роз’яснили як у податковому розрахунку ф. № 1ДФ відображати перерахунок сум нарахованих доходів у вигляді середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період?
30.10.2014 р. набрав чинності Закон від 15.05.2014 р. № 1206-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу», який дозволив суб'єктам господарювання приватного права перейти на добровільне використання печаток. В зв’язку з цим виникає питання: чи повинна юрособа скріплювати податкову звітність печаткою?
Уряд відповідною постановою затвердив Положення про Державну службу інтелектуальної власності, основним завданням якої є реалізація державної політики у сфері інтелектуальної власності.
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України проводить заходи з переміщення бюджетних установ та підвідомчих організацій з неконтрольованих територій на підконтрольні території України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 року № 595.