Новини

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України розмістила на своєму веб-сайті перелік ризиків, які можуть торкнутися освітян при введенні заходів з економії енергоресурсів.
Згідно із статтею 16 Закону України «Про загальну середню освіту», навчальний рік у загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності розпочинається у День знань – 1 вересня і закінчується не пізніше 1 липня наступного року.
У зв’язку із чисельними зверненнями членів профспілок з питань особливості регулювання трудових відносин на підприємствах, в установах організаціях, що розміщені в зоні проведення антитерористичної операції, на прохання ФПУ Міністерство соціальної політики України надало додаткове роз’яснення до листа від 08.07.2014 № 7302/0/14-14/13, про який попередньо повідомлялося членським організаціям ФПУ.
МОН в листі від 19.08.2014 р. №1/9-418 торкнулося питання щодо можливості проведення додаткового зарахування на вакантні місця державного замовлення за певними напрямами (спеціальностями) з інших напрямів (спеціальностей) осіб, які не зараховані, проте, мають сертифікати ЗНО, що збігаються за переліком предметів.
У зв’язку із проведенням антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, блокуванням діяльності відповідних територіальних органів Державної казначейської служби України та з метою впорядкування питання внесення, повернення та звернення у дохід держави коштів у разі застосування судами Донецької та Луганської областей запобіжного заходу у вигляді застави Державною судовою адміністрацією України, як виключення, прийнято рішення про відкриття депозитного рахунку для зарахування таких коштів для судів Донецької та Луганської областей.
ДФСУ роз'яснила, що військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних, компенсаційних або інших виплат і винагород, які нараховуються платнику у зв’язку із трудовими відносинами після 3 серпня 2014 року за будь-які періоди.
ДФСУ підготувала листівку "Відповідальність за ненарахування, неутримання та/або несплату (неперерахування) військового збору податковим агентом".
Після публікації в «Офіційному віснику України» набув чинності наказ МОЗ України від 21 липня 2014 року № 510, яким внесено зміни до Порядку ввезення на територію України незареєстрованих медичної техніки та виробів медичного призначення, а саме розширено перелік випадків, у яких дозволяється таке ввезення.
Кабмін постановою від 13.08.2014 р. № 330 вніс зміни до своїх постанов: — від 13.08.1999 р. № 1475 «Про затвердження Положення про атестацію наукових працівників»; — від 04.03.2004 р. № 257 «Про затвердження переліку посад наукових (науково-педагогічних) працівників підприємств, установ, організацій, вищих навчальних закладів III—IV рівнів акредитації, перебування на яких дає право на призначення пенсії та виплату грошової допомоги у разі виходу на пенсію відповідно до статті 24 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність»».
Працівнику нараховують лікарняний 08.08.2014 за період з 04.07.2014 по 28.07.2014 року. Чи нараховується військовий збір із лікарняного за липень?