Новини

Кабінет Міністрів на своєму засіданні ухвалив розроблений Мінсоцполітики законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання батькам-вихователям додаткових соціальних гарантій». Як повідомила Міністр соціальної політики України Людмила Денісова, документ передбачає надання працюючим батькам-вихователям, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в прийомних сім’ях або дитячих будинках сімейного типу, права на відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Мінсоцполітики наказом від 17.07.2014 р. № 477 затвердило: — Порядок видачі документів про підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями; — форму Свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання; — форму Сертифіката оцінювання результатів неформального професійного навчання.
Пенсійний фонд постановою від 07.07.2014 р. № 13-1 виклав в новій редакції Порядок подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».
Нацдержслужба в роз'ясненні від 15.08.2014 р. торкнулося питання щодо можливості державного службовця бути засновником, членом правління та заступником голови неприбуткової громадської організації
МОЗ України рекомендовано керівникам закладів охорони здоров’я безпосередньо підпорядкованих МОЗ України та закладів охорони здоров’я сфери управління структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних та міських державних адміністрацій, сприяти працевлаштуванню працівників закладів охорони здоров’я, які не звільнились за основним місцем роботи та через непереборні обставини перемістились із зони АТО.
Нацдержслужба в роз'ясненні від 15.08.2014 р. торкнулося питання щодо наявності у голови районної ради безпосереднього керівника.
Нацдержслужба в роз'ясненні від 15.08.2014 р. торкнулося питання щодо прийняття (повернення) на дерслужбу громадян після звільнення з військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період.
Міністр фінансів Олександр Шлапак на брифінгу за результатами засідання Кабінету Міністрів повідомив про ініціативи Уряду щодо основних змін до Бюджетного кодексу України та механізмів їх реалізації.
НБУ постановою від 18.08.2014 р. № 499 вніс зміни до Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах.
21 серпня 2014 року з 14.00 до 16.00 у редакції журналу «Вісник Міністерства доходів і зборів України» буде проведено сеанс «прямої» телефонної лінії на тему: «Обчислення та сплата плати за землю».