Новини

Незабаром втратить чинність низка наказів Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.
Мати завжди під рукою улюблені видання та ще й економити на цьому - це реально. Дві газети: «Бюджетна бухгалтерія» і «Оплата праці» також доступні і в електронній версії.
Законом «Про охорону праці» передбачаються окремі специфічні вимоги до навчання «посадових осіб», а зазначений термін є складовою вживаного у Законі терміну «працівник» — роз’яснив Держгірпромнагляд.
Держгірпромнагляд роз’яснив питання щодо проходження навчання з питань охорони праці для осіб, які працюють за договором підряду та за сумісництвом.
Спеціалісти ДФСУ в Базі знань роз’яснили як заповнювати додаток 7 до декларації екологічного податку, що справляється за тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк, у тому числі у разі зберігання відходів протягом періоду, в який входить неповний календарний квартал.
Мінсоцполітики нарешті визначилося з тим які держоргани підпадають під держбюджетне обмеження заробітної плати, передбачене ст. 32 Закону України «Про державний бюджет України на 2014 рік».
Мінфін розробив новий порядок обліку платників ЄСВ, який невдовзі повинен замінити «міндоходівський» порядок.
Міністерство освіти і науки повідомляє всіх керівників вищих навчальних закладів незалежно від форм власності і підпорядкування, що до Міністерства надходять численні звернення викладачів та студентів навчальних закладів щодо фактів тиску на них та примусу до виконання завдань, не пов’язаних з навчальним процесом, що мають ознаки використання адміністративного ресурсу під час виборів до Верховної Ради України (Лист Міністерства № 1/9-503 від 29.09.2014 р.).
У контексті завдань Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні робочою групою при Мінрегіоні підготовлено законопроекти щодо бюджетної децентралізації, які передбачають внесення змін до Бюджетного та Податкового кодексів України. Про це повідомив Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода.
Спеціалісти ДФСУ в Базі знань роз’яснили чи треба припиняти подання податкових розрахунків збору за користування радіочастотним ресурсом України у разі закінчення терміну дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України та дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу?