Новини

МОН роз’яснило нюанси створення статистичної форми № 2-3 нк «Звіт вищого навчального закладу на початок 2014/2015 навчального року».
У зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про вищу освіту» та з метою забезпечення академічної автономії вищих навчальних закладів МОН скасувало наказ МОН від 30.12.2005 р. № 774 «Про впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу».
Відтепер бюджетні установи для бухобліку ліків та медвиробів можуть застосовувати спеціальні методрекомендації.
Для працiвникiв, якi працюють на умовах неповного робочого часу, тривалiсть роботи напередоднi святкових i неробочих днiв не скорочується на одну годину — роз’яснює Мінсоцполітики.
ДФСУ нарешті розібралася зі спірними питаннями щодо оподаткування військовим збором доходів фізосіб.
Призив на навчальні збори відібраних кандидатів, за винятком випадків, коли громадянин України виступає добровольцем, здійснюється шляхом направлення повістки встановленого зразка із зазначенням дати прибуття до військкомату.
З метою полегшення працевлаштування переселенців Мінсоцполітики ініціювало спрощення процедури розірвання трудових договорів
Колегія Міністерства освіти і науки України розглянула прийняла рішення «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2013/2014 навчальному році та завдання на 2014/2015 навчальний рік».
Бюджетні організації будуть оплачувати телефонний зв’язок за новими граничними тарифами на загальнодоступні телекомунікаційні послуги.
МОН нарешті унормувало питання прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання до ВНЗ, розташованих на території Донецької та Луганської областей.