Новини

Миндоходов рассмотрело вопрос относительно размера суточных расходов во время командировки. Бытует мнение, что минимальный размер суточных не может быть меньше размера, установленного для госслужащих, а также лиц, направляемых в командировку предприятиями, учреждениями и организациями, которые полностью или частично финансируются из бюджета.
Президент України Петро Порошенко підписав закони про внесення змін до Митного та Податкового кодексів України щодо звільнення від оподаткування ввізним митом та податком на додану вартість засобів індивідуального захисту та лікарських засобів для потреб антитерористичної операції.
Вчора було підписано розпорядження про скликання 31 липня позачергової сесії Верховної Ради України, на якій повинні бути ухвалені необхідні для країни законопроекти. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у програмі «Свобода слова» на каналі ICTV у понеділок, 28 липня.
Із 23 липня 2014 року набрав чинності наказ Міністерства інфраструктури України «Про внесення змін до Коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги» від 11.07.2014 № 306. Текст наказу опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» № 131 за 23 липня.
За працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності. Виплата таких компенсацій із бюджету в межах середнього заробітку проводиться за рахунок коштів Державного бюджету України в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Нацдержслужба об'єднує зусилля науковців, громадськості, міжнародних експертів для створення нової системи державної служби
Лист Міністерства освіти і науки України про проведення заходів щодо протидії тероризму
Управління економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону повідомило, що 17.07.2014 Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 269 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», що це знінює читайте в новині.
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення захисту прав дітей» (на базі законопроекту від 17.06.2014 р. № 4100а).
Держказначейство в листі від 31.03.2014 р. № 17-09/322-7303 торкнулося питання щодо списання майна бюджетних установ.