Новини

Дублікат трудової книжки може бути виданий за новим місцем роботи у зв'язку з відсутністю доступу до трудової книжки працівника внаслідок надзвичайної ситуації або проведення АТО на території, де працював працівник.
Фонд соцстрахування з тимчасової втрати працездатності роз’яснив питання щодо видачі листка непрацездатності одному з працюючих батьків, що супроводжує дитину до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу.
ДФСУ в Тернопільській області роз’яснила хто відповідальний за неподання або несвоєчасне подання відокремленим підрозділом податкових декларацій.
ГУ ДФС у м. Києві нагадало, що за ненарахування, неутримання та/або несплату військового збору до податкових агентів застосовується фінансова відповідальність, пеня та адміністративна відповідальність.
Кабмін розпочав реалізовувати Закон України «Про очищення влади».
Кабмін уточнив напрями та умови використання коштів з резервного фонду бюджету.
Вебінар з питань оплати праці від експертів Видавничого будинку «Фактор»
Мінюст визначився з тим, як буде оформлюватись надання адвокатами безоплатної вторинної правової допомоги.
Спеціалісти ДФСУ в Базі знань роз’яснили, чи оподатковується військовим збором сума відшкодувань моральної шкоди найманим працівникам у зв'язку з рішенням суду.
9 жовтня 2014 року у Міністерстві фінансів України відбулося позачергове засідання постійно діючої конкурсної комісії з визначення уповноважених банків України, через які буде здійснюватись виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ.