Новини

Мінкультури внесло зміни до свого наказу від 18.10.2005 р. № 745 «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки».
Мінкультури наказало всім музеям та історико-культурним заповідникам, в яких зберігаються музейні предмети, що є державною власністю і належать до державної частини Музейного фонду України, здійснити цифрове фотокопіювання інвентарних книг основного фонду та зберегти фотокопії на електронних носіях.
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надав роз’яснення щодо видачі лікувально - профілактичними закладами довідок про тимчасову непрацездатність або листків непрацездатності старого зразка.
Мінсоцполітики роз’яснило, що у разі, якщо працівнику не підвищується тарифна ставка (оклад), а лише збільшується педагогічне навантаження, то таке збільшення не повинно впливати на зміну базового місяця.
Держказначейство роз’яснило питання щодо порядку затвердження кошторисів та довідок про зміни до кошторису.
Держказначейство роз’яснило питання щодо оплати послуг для побудови, створення і впровадження систем відеоспостереження, охоронної сигналізації та перепускних систем.
Держказначейство роз’яснило, що оплата послуг із вивезення відходів і їх утилізації та знешкодження, у тому числі біовідходів, твердих побутових відходів, відходів із вмістом дорогоцінних металів або шкідливих речовин тощо здійснюється за КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» (пп. 2.2.4-14 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету).
З 27 листопада ДП «Укрпошта» зупиняє приймання і доставку поштових відправлень на територіях Донецької та Луганської областей, які не контролюються українською владою.
— ПДВ за жовтень 2014 року; — збору за користування радіочастотним ресурсом за жовтень 2014 року; — плати за землю за жовтень 2014 року; — податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу за жовтень 2014 року.
Кабмін затвердив Порядок укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров'я та Типову форму контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров'я.