Новини

Кабмін затвердив Порядок використання коштів державного бюджету для придбання паперу на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення голосування на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 р.
Нацдержслужба внесла зміни до п. 6 Порядку розгляду питань щодо погодження призначення на посади та звільнення з посад керівників кадрових служб центральних та місцевих органів виконавчої влади.
Фонд ССзТВП визначився порядком надання путівки на санаторно-курортне лікування студентам та учням ПТНЗ та вніс зміни до Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
Мінекономрозвитку надало методологічну допомогу замовникам щодо особливостей укладання та виконання рамкових угод з урахуванням пропозицій Проекту ЄС «Гармонізація систем конкуренції та державних закупівель в Україні з стандартами ЄС».
ДФСУ торкнулася питання щодо оподаткування військовим збором цивільно-правових договорів і зробила наступний висновок: для цілей оподаткування військовий збором факт оплати у межах цивільно-правового договору (договору підряду/договору про надання послуг) кваліфікується як об’єкт оподаткування.
Мінсоцполітики роз’яснило питання щодо стажування студентами вищих, учнями професійно-технічних навчальних закладів у вільний від навчання час.
В ДФСУ роз’яснили, що оскільки відсутній порядок компенсації з бюджету середнього заробітку мобілізованих на особливий період працівників, страхувальник при нарахуванні таким працівникам середнього заробітку має виконувати усі покладені на нього Законом «Про ЄСВ» функції. Таким чином у Звіті з ЄСВ суми такого середнього заробітку відображаються на загальних підставах.
Незабаром втратить чинність низка наказів Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.
Мати завжди під рукою улюблені видання та ще й економити на цьому - це реально. Дві газети: «Бюджетна бухгалтерія» і «Оплата праці» також доступні і в електронній версії.
Законом «Про охорону праці» передбачаються окремі специфічні вимоги до навчання «посадових осіб», а зазначений термін є складовою вживаного у Законі терміну «працівник» — роз’яснив Держгірпромнагляд.