АС-Є звітність заповнення

gmenka
Новачок
Новачок
Регіон: Херсонская Область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення gmenka »

Кому вдалося заповнити форму 4-дс. В мене не враховується залишок на початок року і стр 4090 вибиває без врахування стр 4000.  Допоможіть, будь ласка!. У формі 5-дс кожний запис потрібно підсумовувати інакше  форму не заповниш.

Моядитина
Новачок
Новачок
Регіон: Луганская область

Повідомлення Моядитина »

В 4-дс формулы не правильные.

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення kapusta1 »

ВікторіяЯ писав:Підписала керівником і бухгалтером фінансову звітність форми 1-4, форму 5 не можу підписати, пише УВАГА! и все. Лише в мене така проблема?
5 чего то не подписывается с любых браузеров( А бюджетную звитнисть кого то пускает заполнять?

ВікторіяЯ
Новачок
Новачок

Повідомлення ВікторіяЯ »

бюджетну звітність не дає навіть створити Звіт(

MilaMilaMila
Новачок
Новачок
Регіон: Киевская область

Повідомлення MilaMilaMila »

nps-licey, Так перетягла,а в налаштуваннях відсутні данні для повернення(((( Як бути?

ira1807
Мандрівник
Мандрівник
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення ira1807 »

gmenka писав:Кому вдалося заповнити форму 4-дс. В мене не враховується залишок на початок року і стр 4090 вибиває без врахування стр 4000.  Допоможіть, будь ласка!. У формі 5-дс кожний запис потрібно підсумовувати інакше  форму не заповниш.
У нас так само.

MilaMilaMila
Новачок
Новачок
Регіон: Киевская область

Повідомлення MilaMilaMila »

nps-licey, Так перетягла,а в налаштуваннях відсутні данні для повернення(((( Як бути?

nps-licey
Мандрівник
Мандрівник
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення nps-licey »

MilaMilaMila, ви зайшли під керівником?

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення NataliZ »

Нарешті зрозуміла як створити бюджетну звітність!
Коли ви заповнюєте мережу власна бюджетна звітність , КВК і КПК ви вказуєте старі , як  в налаштуваннях профілю установи старі, дата відкриття 01.01.2017,  тоді  дає створити бюджетну звітність за 2017 рік!
а з фінансовою також обрала розп, і  змінила дату відкриття в мережі власна фінансова звітність з 01.01.17, але  все одно не дає на вибір звіти!!((((  Чому не можу створювати фін.звітність, підкажіть будь-ласка, в кого запрацювало!

ВікторіяЯ
Новачок
Новачок

Повідомлення ВікторіяЯ »

NataliZ, А ви змогли внести в Мережу власна бюджетна звітність старий КПК 2017р.?, я вношу старий КПК 7500180- невірно, 0180- невірно

gmenka
Новачок
Новачок

Повідомлення gmenka »

ВікторіяЯ писав:NataliZ, А ви змогли внести в Мережу власна бюджетна звітність старий КПК 2017р.?, я вношу старий КПК 7500180- невірно, 0180- невірно
У мене також неможливо  змінити. При заповненні профілю установи із довідника КВК можно вибрати тільки новий, старого немає. А от чи можливо туди добавити старий. Я боюся щось справляти.

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник

Повідомлення NataliZ »

ВікторіяЯ писав:NataliZ, А ви змогли внести в Мережу власна бюджетна звітність старий КПК 2017р.?, я вношу старий КПК 7500180- невірно, 0180- невірно
так, я просто додала нову мережу власна бюдж.зв., проставила дату відкр. 01.01.17, і прописала сама(не обирала)  старі квк і кпк (такі само як в налаштуваннях прорфілю установи обирала - там в мене видає  варіанти лише старих квк). як це змінила, одразу дало обрати коди бюдж, фонд, квк і кпк - (старі) і створюється звіт за 2017. А от з фінансовим поки що не виходить, не можу вдуплити що не так

Motrenko Oxana
Квартирант
Квартирант
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 16 разів

Повідомлення Motrenko Oxana »

Спробуйте в інших браузерах

ВікторіяЯ
Новачок
Новачок

Повідомлення ВікторіяЯ »

NataliZ, А в мене навпаки пішла фінансова, в довіднику мережа власна фін.звітність додала МБ мережу, внесла розпорядника вищого рівня (в мене його нема, тому вибрала свою установу), поставила дату відкриття 01.01.2017р. и все пішло

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник

Повідомлення NataliZ »

Мені здається я зрозуміла в чому справа - у того, у кого в профілі пропонуються  обирати нові квк установи і в мережу заповнюються нові кфк- у тих можливо створити фінансові звіти, а бюдж. - ні. 
а в тих, у кого в профілі установи лише старі квк і також налаштовується мережа бюдж.звітн. з зазначенням старих квк  з датою відкриття 01.01.17, - в тих є можливість створити бюдж. звіт за 2017, а фінансові звіти - ні, тому що  там вже діяли нові квк. напевно спочатку треба поміняти квк в профілі, потім  вже в  мережі (щом вони співпадали), тоді не буде конфлікту і помилки. 
Я не впевнена,  це  лише моє припущення)

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник

Повідомлення NataliZ »

Ось подивіться у файлі з сайту УДКСУ про стан підключення клієнтів - у деяких, кто підключився зазначено старі квк, у деяких клієнтів, кто також підключився - в них чомусь зазначені нові. Напевно в тих, у кого в профілі сайт пропонує обирати  старі квк  - можуть створити лише бюджетну зв., в тих в кого в профілі обираються нові квк - можуть створити лише фінансову зв. Тільки питання, чому не у всіх однаково? 
Логічно було б налаштувати по старих, сдати бюдж. зв. за 2017, потім внести зміни на сайт, щоб усіх були нові і з новими вже створювати звіти за 2018. А може в тих, кого нові квк звіт за 2017 вже не подаватимуть?

gmenka
Новачок
Новачок

Повідомлення gmenka »

NataliZ писав:Ось подивіться у файлі з сайту УДКСУ про стан підключення клієнтів - у деяких, кто підключився зазначено старі квк, у деяких клієнтів, кто також підключився - в них чомусь зазначені нові. Напевно в тих, у кого в профілі сайт пропонує обирати  старі квк  - можуть створити лише бюджетну зв., в тих в кого в профілі обираються нові квк - можуть створити лише фінансову зв. Тільки питання, чому не у всіх однаково? 
Логічно було б налаштувати по старих, сдати бюдж. зв. за 2017, потім внести зміни на сайт, щоб усіх були нові і з новими вже створювати звіти за 2018. А може в тих, кого нові квк звіт за 2017 вже не подаватиму
Я думаю що так довідники заповнили в казначействі (обласному) коли нас реєстрували. Хто заповнив нові КВК, а хто старі.

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник

Повідомлення kapusta1 »

NataliZ, в файле с УДКСУ кто подключился - показывает тот КВК, который организация ввеле в свой профиль. А вас что - до сих пор не пускает в фин звитнисть????

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник

Повідомлення NataliZ »

kapusta1 писав:NataliZ, в файле с УДКСУ кто подключился - показывает тот КВК, который организация ввеле в свой профиль. А вас что - до сих пор не пускает в фин звитнисть????
правильно, но у меня например при заполнения профиля предлагает только выбирать и список только из старых квк!  
в финансовую меня никак не пускает, хотя настроила даты правильно)
зато когда изменила в мережи власна бюдж.зв. квк на старые, как в профила - они пришли в соответствие и тут же получилось создать бюдж.звит - открылись все поля!)

ВікторіяЯ
Новачок
Новачок

Повідомлення ВікторіяЯ »

NataliZ, Так у меня тоже в профиле старый КВК, а фин. отчет сделала

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник

Повідомлення kapusta1 »

NataliZ, ОООООО - у вас бюджетну звитнисть получилось сделать????

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник

Повідомлення NataliZ »

ВікторіяЯ писав:NataliZ, Так у меня тоже в профиле старый КВК, а фин. отчет сделала
 да?! странно...а у вас сразу получилось его создать или как то меняли настройки?
я что не делаю, у меня фин.отчёт никак  не появляется(

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник

Повідомлення kapusta1 »

Разговаривала с разработчиками Є-звітности - сказали всё исправят - и коды бюджета, и 5-дс будет подписываться. Будем ждать)

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник

Повідомлення NataliZ »

kapusta1 писав:NataliZ, ОООООО - у вас бюджетну звитнисть получилось сделать????
Да! При чём когда я нажала створити - там выскочила  форма, которая уже была заполнена автоматически с моими цифрами за 2017 год!

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник

Повідомлення kapusta1 »

NataliZ, через какой браузер заходили, если не секрет??? У меня при вводе новой мережи бюджетной звитности пишет "Вказано не вирний код бюджета("

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник

Повідомлення NataliZ »

kapusta1 писав:NataliZ, через какой браузер заходили, если не секрет??? У меня при вводе новой мережи бюджетной звитности пишет "Вказано не вирний код бюджета("
Я сделала для 2х организаций специально через разные браузеры - первый раз через Мазиллу 58, второй - через Эксплорер 11. Оба раза без проблем получилось подписать и отправить на казну. Завтра схожу, посмотрим дошло ли.

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник

Повідомлення kapusta1 »

NataliZ, Поздравляю!!!

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник

Повідомлення kapusta1 »

Людиииииии, я вот не могу понять - у кого то еще при вводе новой мережи бюджетной звитности пишет "Вказано не вирний код бюджета"??? Или это только я такая счастливая(

NataliZ
Мандрівник
Мандрівник

Повідомлення NataliZ »

kapusta1 писав:NataliZ, Поздравляю!!!
Спасибо) Осталось с финансовой разобраться)

kapusta1
Мандрівник
Мандрівник

Повідомлення kapusta1 »

Офигеть - в мозилле прокачаной до 58 теперь претензий к бюджету нет при вводе бюджетной мережи, зато теперь "Вказано не вірно Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету" Код ввожу 2017 года который был(((

Відповісти

Повернутись до “Звітність до казначейства”