Больничные листы

brainbow
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 02 квітня 2014, 13:59
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення brainbow »

"Частину лютого враховувати, з першого по перше - не Ваш випадок. Працівниця, яка перебувала у відпустці по догляду до трьох років -  трудових відносин не переривала. "
а где это можно прочесть? я сделала с 1 по 1 число.... 

Аватар користувача
veta3699
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 354
З нами з: 17 грудня 2014, 10:02
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення veta3699 »

brainbow писав:а где это можно прочесть? я сделала с 1 по 1 число...
Не вірно.
п.4 Порядку № 1266 виключенню  підлягає  частина лютого, яка припадає на відпустку по догляду, частина лютого відпрацьована - враховується.
Лист ФССзТВП від 24.01.2013 року № 04-29-143.

brainbow
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 02 квітня 2014, 13:59
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення brainbow »


Цитата писав:Не вірно.
 позвоню еще в фонд, пусть еще пояснят... Я всегда делала с 1 по 1 число, а тут прям растерялась совсем...

123qwe
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 06 жовтня 2012, 10:41
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення 123qwe »

Подскажите, пожалуйста, как поэтапно расчитать больничный лист с 04.04.2015 по 20.04.2015 если сотрудник проработал меньше 6 месяцов, тойсть меня интересует применение ограничений мин.зарплаты

Добавлено (24.04.2015, 18:28)
---------------------------------------------
Подскажите, пожалуйста, как поэтапно расчитать больничный лист с 04.04.2015 по 20.04.2015 если сотрудник проработал меньше 6 месяцов, тойсть меня интересует применение ограничений мин.зарплаты

МарфаВасильевна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 19 лютого 2013, 15:05
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення МарфаВасильевна »

Помогите мне разобраться, у нас регистрация в казначействе  происходит  25-26 числа зарплаты за месяць. срок выплаты 28 числа текущего месяца.  Работник был на больничном с 16.03.2015 по 30.03.2015 года. больничный  сдал 31.03.2015 года.  Я начислила ему зарплату за март за 9 раб.дн. з 02.03.0по 13.03.2015.  А фактически он отработал 10 дней т.е 31.03.2015 раб день за который я  сделала начисления и выплатила  в апреле. В апреле работник снова  был на больничном  с 06.04.2015 по 24.04.2015  а  потом расчилася  24.04.2015 года.
Теперь при начислении больничных за апрель 2015 я должна взять зарплату  за  октябрь-март,. В расчет   я взяла заплату за март (фактически  отработанные  10 дней по табелю  и заплату  в суме  737,68 грн. которую начислено  за 9 дней.  которая начислена  в ведомости  за март. Или мне брать зарплату за март как 10 раб дней и  суму  819,65 грн. ( 737,68 грн. которая по ведомости  за март и доплата за март за 1 день которая начислена  в  ведомости за апрель.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

veta3699, не могу найти нашу переписку по поводу частичного включения матпомощи, если был отпуск. Я обещала аргументацию, почему я включаю ее в полном объеме.

Вот она:

У   разі   коли   застрахована   особа   частину   місяця   в
розрахунковому  періоді  не працювала з поважних причин (тимчасова
непрацездатність,  відпустка у зв'язку з вагітністю  та  пологами,
відпустка  по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
та  шестирічного  віку  за  медичним  висновком),  для  обчислення
середньої заробітної плати заохочувальні та компенсаційні виплати,
що мають разовий характер,  та виплати,  що не передбачені  актами
законодавства  або  що  провадяться  понад встановлені зазначеними
актами   норми,   в   такому   місяці   враховуються   пропорційно
відпрацьованому  часу.

Отпуск не входит в перечень "поважних причин"

HNA_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 01 квітня 2011, 10:11
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Горностаевка

Повідомлення HNA_ubr »

Знайшла гарну, як на мою думку, статтю по лікарняним, можливо комусь стане у нагоді.
Адреса http://www.dt-kt.com/narahuv....5-rotsi

Ксю
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 133
З нами з: 07 листопада 2012, 09:38
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Ксю »

Доброго дня! Підкажіть як утримувати і нараховувати на лікарняні які за період з 11,12,2015по 31,12,2015.Зараз у січні 2016року подала заявку до ФСС,мають перерахувати.

Masjanja
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 17 грудня 2015, 10:21
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Masjanja »

Подскажите как правильно рассчитать первые 5 дней за счёт предприятия? Бывший бухгалтер как-то странно рассчитывала, что я уже и задумалась...

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8911
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 1214 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Masjanja писав:Подскажите как правильно рассчитать первые 5 дней за счёт предприятия? Бывший бухгалтер как-то странно рассчитывала, что я уже и задумалась...
Лікарняні та декретні в цифрах 
Розрахунок лікарняних та декретних — new-версія: аналізуємо зміни
«Зрізаємо» і «дотягуємо»: нюанси розрахунку допомог із соцстраху

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Подскажите, пожалуйста. В расчетном периоде для больничного не попала надбавка 50% "за сложность.. ", которая была начислена за январь в феврале (поздно пришел приказ).

Я же ее включаю в том месяце, за который она была насчитана?

Антон Янко
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Регіон: Полтавская область
Подякували: 6 разів

Повідомлення Антон Янко »

Нет, Вы ее включаете в тот месяц, в котором прошло начисление - февраль.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

А если это идет как перерасчет?

Антон Янко
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Регіон: Полтавская область
Подякували: 6 разів

Повідомлення Антон Янко »

Якщо нарахування фонду оплати праці здійснюються за попередній період, зокрема у зв'язку з уточненням кількості відпрацьованого часу, виявленням помилок, вони відображаються у фонді оплати праці того місяця, у якому були здійснені нарахування.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Спасибо!

Аватар користувача
Ilonka8164
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 14 серпня 2014, 09:53
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Ilonka8164 »

Здравствуйте!Подскажите, пожалуйста! Работник вышел на работу, после рабочего дня обратился в больницу и ему выдали больничный. получается он отработал день и в этот же день оказался на больничном. как правильно издать приказ на и.о.,  заполнять табель раб.времени, рассчитывать больничный, ?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

В день открытия больничного он уже на больничном.

Аватар користувача
Ilonka8164
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 14 серпня 2014, 09:53
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Ilonka8164 »

Радистка_Кэт писав:В день открытия больничного он уже на больничном.
спасибо!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8911
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 1214 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ilonka8164 писав:Здравствуйте!Подскажите, пожалуйста! Работник вышел на работу, после рабочего дня обратился в больницу и ему выдали больничный. получается он отработал день и в этот же день оказался на больничном. как правильно издать приказ на и.о.,  заполнять табель раб.времени, рассчитывать больничный, ?
https://buhgalter.com.ua/news/oplata-pr ... iv-pislya/

Аватар користувача
Ilonka8164
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 14 серпня 2014, 09:53
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Ilonka8164 »

EVGENIY писав:
Ilonka8164 писав:Здравствуйте!Подскажите, пожалуйста! Работник вышел на работу, после рабочего дня обратился в больницу и ему выдали больничный. получается он отработал день и в этот же день оказался на больничном. как правильно издать приказ на и.о.,  заполнять табель раб.времени, рассчитывать больничный, ?
https://buhgalter.com.ua/news/oplata-pr ... iv-pislya/
Спасибо!Очень полезная информация!

raz.maryn
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 12 грудня 2016, 13:52
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення raz.maryn »

Підкажіть, будь ласка! Невірно розрахувала військовий збір на лікарняний(менше нараховано). Як виправити помилку?

Стаценко Оксана
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 25 листопада 2016, 20:28
Регіон: Запорожская область

Повідомлення Стаценко Оксана »

подскажите пожалуйста, начислен штраф и пеня за переплату по больничному литсту, можно ли оплатить этот штраф наличными через банк, или нужно платить через расчетный счет организации?

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 355
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

коли нараховувати ЄСВ на лікарняний по догляду за хворою дитиною: в місяці коли працівник перебував на лікарняному, чи в місяці коли ФСС перерахує кошти на рахунок підприємства і відповідно підприємство розрахується з працівником?

Марія Миколаївна*
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 04 січня 2018, 21:06
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Марія Миколаївна* »

ЄСВ нараховується на лікарняний в місяці нарахування.
Єдиний внесок нараховується на суми, зазначені в частинах першій і другій цієї статті, незалежно від джерел їх фінансування, форми, порядку, місця виплати та використання, а також від того, чи виплачені такі суми фактично після їх нарахування до сплати.
Нараховувати ЄСВ на суму допомоги з тимчасової непрацездатності потрібно в місяці нарахування лікарняного. ст. 7 ЗУ Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

Марія Миколаївна*
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 04 січня 2018, 21:06
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Марія Миколаївна* »

Нараховувати ЄСВ на суму допомоги з тимчасової непрацездатності потрібно в місяці нарахування лікарняного.

Відповісти

Повернутись до “Лікарняні та декретні”