Заправка картриджів фіз. особою за ЦПУ

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Відповісти
satelit_3
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 12 лютого 2014, 12:54
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення satelit_3 »

Чи може фізична особа (не підприємець) заправляти картриджі, ремонтувати комп'ютерну або іншу техніку в бюджетній установі за цивільно-правовою угодою? Бухгалтер установи стверджує що не може так як потрібна ліцензія (а така взагалі існує?). Чи потрібні якісь документи що підтверджують кваліфікацію для виконання таких робіт, чи якісь інші документи для укладення угоди/договору?
Дуже вдячний за відповідь.

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

satelit_3 писав:Чи може фізична особа (не підприємець) заправляти картриджі, ремонтувати комп'ютерну або іншу техніку в бюджетній установі за цивільно-правовою угодою? Бухгалтер установи стверджує що не може так як потрібна ліцензія (а така взагалі існує?). Чи потрібні якісь документи що підтверджують кваліфікацію для виконання таких робіт, чи якісь інші документи для укладення угоди/договору?

К заключению договора гражданско-правового характера следует подходить также, как и при зачислении работника в штат, занятие должности которого требует профессиональных навыков.
satelit_3 писав:Бухгалтер установи стверджує що не може так як потрібна ліцензія (а така взагалі існує?).

Согласно ст.9 Закон от 01.06.2000 № 1775-III О лицензировании, такой вид хозяйственной деятельности не подлежит лицензированию.

Відповісти

Повернутись до “Різне”