Нархування податку на землю орендарям (орендують погодинно)

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Відповісти
Natka1984
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 26 грудня 2013, 10:59
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення Natka1984 »

Бюджетна організація у м. Кривому Розі звертається з проханням про наступне.

  У зв’язку з введенням в дію з 01.01.2014 року розміру ставки податку за земельну ділянку, що встановлюється статтями 274, 275 Податкового кодексу України, Рішенням ХХХVІ сесії VІ скликання Криворізької міської ради “ Про внесення змін до Положення про порядок оформлення оренди об’єктів комунальної власності міста” від 24.07.2013 № 2109, Рішенням ХХХV сесії VІ скликання Криворізької міської ради “Про ставки податку на земельні ділянки на території м. Кривого Рогу” від 26.06.2013 №2088 відділ освіти просить надати роз’яснення щодо нарахування податку на землю орендарям, які орендують нежитлові приміщення погодинно, згідно з договорами оренди об’єктів нерухомості комунальної власності міста.

Просимо роз’яснення надати в стислі терміни, заздалегідь Вам вдячні.

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

Natka1984 писав:відділ освіти просить надати роз’яснення щодо нарахування податку на землю орендарям, які орендують нежитлові приміщення погодинно

Из Единой базы налоговых знаний:

Питання:

Чи може СГ обчислювати земельний податок погодинно, якщо він надає в оренду приміщення на неповний робочий день (кілька годин на тиждень або день)?

Відповідь:

Справляння плати за землю здійснюється відповідно до норм р. XIII Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI, зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ), яким визначені ставки земельного податку в залежності від місцезнаходження земель (у межах населених пунктів чи за їх межами), їх категорій та чи проведена їх нормативна грошова оцінка, чи ні. Відповідно до п. 274.1 ст. 274 ПКУ ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження), встановлюється у розмірі 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки. Ставки податку за земельні ділянки, що розташовані в межах населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено, визначені статтею 275 ПКУ.

Отже, нормами Податкового кодексу України не передбачено ставок земельного податку за площі, що надаються в оренду на неповний робочий день (кілька годин на тиждень або день). Таким чином, суб'єкти господарювання, які надають в оренду приміщення на неповний робочий день, обчислюють земельний податок на загальних підставах.

Источник: http://tc.nusta.com.ua/dkpku/baza_znan/13/20.htm  

Natka1984
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 26 грудня 2013, 10:59
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення Natka1984 »

Дякую за допомогу!

Аватар користувача
Jimena
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 30 травня 2014, 12:22
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье

Повідомлення Jimena »

Animone писав:Таким чином, суб'єкти господарювання, які надають в оренду приміщення на неповний робочий день, обчислюють земельний податок на загальних підставах
Если у меня 3 кружка арендуют спортзал по 3 часа в неделю каждый, и за каждого из них налог на общих основаниях??
 У нас сумма аренды за год меньше чем сумма земельного налога.

Відповісти

Повернутись до “Різне”