виправлення технічної помилки у річному плані закупівель

Відповісти
teta
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 10 лютого 2016, 23:35
Регіон: Запорожская область

Повідомлення teta »

Доброго дня підкажіть ,як правильно виправити технічну помилку в річному плані закупівель на вебпорталі .А саме у річному плані закупівель прописано що затверджено протоколом комітету 18.03.2016 ,а потрібно 18.04.2016.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

У такому випадку варто звернути увагу на лист Мінекономрозвитку від 01.12.2015 р. № 3302-05/40086-08 "Щодо виправлення технічних (механічних) помилок, допущених комітетом з конкурсних торгів при заповненні форм документів у сфері державних закупівель після їх оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу". З цим листом та алгоритмом виправлення помилок можна ознайомитися в газеті “Бюджетна бухгалтерія”, 2015, № 47, с. 10.
 Зважаючи на те, що Закон № 1197 не містить механізму виправлення технічних (механічних) помилок, допущених комітетом з конкурсних торгів при заповненні форм документів у сфері державних закупівель після оприлюднення відповідної інформації, комітет з конкурсних торгів може прийняти рішення щодо виправлення таких помилок. Виправлення здійснюється шляхом оформлення відповідного протоколу засідання комітету з конкурсних торгів, який підписують усі члени комітету, присутні на його засіданні.
 Протокол підписується всіма членами комітету, присутніми на засіданні комітету з конкурсних торгів. У разі відмови члена комітету з конкурсних торгів підписати протокол, про це зазначається у протоколі з обґрунтуванням причин відмови.
Тому  з метою дотримання принципів здійснення державних закупівель та відображення на веб-порталі достовірної інформації варто оприлюднити копію такого протоколу засідання конкурсного комітету на такому веб-порталі .
Зауважимо, що відповідно до листа № 3302-05/40086-08 має бути забезпечено таке оприлюднення безоплатно через автоматизоване робоче місце замовника.
Зверніть увагу: на веб-порталі «Державні закупівлі» розміщено порядок виправлення помилок в інформації на веб-порталі після оприлюднення. Зокрема замовники можуть ознайомитися з Інструкцією щодо подання протоколу засідання комітету з конкурсних торгів про виправлення технічних (механічних) помилок після оприлюднення та Порядком роботи з веб-порталом Уповноваженого органу «Державні закупівлі», затвердженим наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 29.02.2016 р. №17.

Відповісти

Повернутись до “Різне”