Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 698
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення buhg »

подскажите,обязательно ли заполнять спецификацию  в додатке до ричн плана

kerri32
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 12 січня 2016, 20:54
Регіон: Донецкая область

Повідомлення kerri32 »

Доброго дня. Поділіться, будь ласка, досвідом, хто як робить. Додаток до річного плану протокольно затверджено та опубліковано у січні. В межах одного КЕКВ за кошторисом (2210), але за різними кодами по ДК 2015 з'явилася необхідність змінити суми. На своєму майданчику так, я можу це зробити. А як бути з паперовими носіями? Складати протокол кожного разу, коли знову виникне необхідність у змінах в межах одного КЕКВ? І який зміст протоколу має бути? Чи кожного разу змінювати додаток у паперовому вигляді? Але це якось неправильно. Як ви вважаєте?

gorilla48
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 129
З нами з: 17 серпня 2015, 12:21
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення gorilla48 »

kerri32 писав:Доброго дня. Поділіться, будь ласка, досвідом, хто як робить. Додаток до річного плану протокольно затверджено та опубліковано у січні. В межах одного КЕКВ за кошторисом (2210), але за різними кодами по ДК 2015 з'явилася необхідність змінити суми. На своєму майданчику так, я можу це зробити. А як бути з паперовими носіями? Складати протокол кожного разу, коли знову виникне необхідність у змінах в межах одного КЕКВ? І який зміст протоколу має бути? Чи кожного разу змінювати додаток у паперовому вигляді? Але це якось неправильно. Як ви вважаєте?
Спочатку Ви затверджуєте протоколом новий РП, а тільки потім, граєтесь на своєму майданчику. І так треба робити кожного разу. Строки оприлюднення змін наведені в ст.10 Закону.

Roxanna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 11 жовтня 2016, 10:19
Регіон: Тернопольская область

Повідомлення Roxanna »

Добрий день! Яку форму використовувати для річного плану в державній установі? Де можна її скачати?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Форма річного плану закупівель затверждена наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 р. № 490

InnaSh
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 17 липня 2017, 10:55
Регіон: Житомирская область

Повідомлення InnaSh »

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, де можна знайти інформацію з приводу річного плану та додатку до нього? Я правильно розумію, що в річному плані зазначаються суми більше вартість меж, зазначених в ст. 2 922 Закону, а решту закупівель, що є меншими цих сум вносити в додаток до річного плану?

GNN
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 09 серпня 2017, 08:31
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення GNN »

Добрый день,подскажите пожалуйста если мы в апреле зарегистрировались на сайте Прозоро как "Замовник" ,а  "річний план" не опубликовали что теперь будет?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Главное, чтобы вы не проводили закупок в этот период. В противном случае, ответственность по ст. 164-14 КУоАП.

GNN
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 09 серпня 2017, 08:31
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення GNN »

Доброе утро,а если мы делали закупки по прямым договорам,и не выходили за рамки предела суммы которую нам разрешил "місцевого самоврядування",то как теперь быть?

asurtell
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 18 серпня 2017, 13:06
Регіон: Житомирская область

Повідомлення asurtell »

Добрый день! Такая же проблема - в начале года "річний план" не опубликовали, а закупки делали, но все закупки были допороговые (до 200 тыс.). Это нарушение? И как теперь нам быть дальше?

Аватар користувача
Kushpit Мир
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 08 вересня 2017, 09:43

Повідомлення Kushpit Мир »

GNN, по Закону, все равно, в течении 5 дней, после того, как был принят кошторис, надо выкладывать свой додаток до річного плану в Прозорро.
"Чем шире раскрываешь объятия,тем легче тебя распять" Ф. Ницше

Аватар користувача
Kushpit Мир
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 08 вересня 2017, 09:43

Повідомлення Kushpit Мир »

asurtell, да, это нарушение. А дальше, вам надо не забывать выкладывать свой додаток до річного плану в Прозорро, когда наступит следующий год. И все изменения в додатке до річного плану тоже выкладывать в Прозорро.
"Чем шире раскрываешь объятия,тем легче тебя распять" Ф. Ницше

Аватар користувача
Kushpit Мир
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 08 вересня 2017, 09:43

Повідомлення Kushpit Мир »

Матвєєва Вікторія, но это же для электронной системы закупок, а не для организаций в виде таблицы.
"Чем шире раскрываешь объятия,тем легче тебя распять" Ф. Ницше

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”