Списання документів про проведення торгів

Відповісти
anastasia1626
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Регіон: Николаевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення anastasia1626 »

Шановні, таке питання. Списання документів конкурсних торгів до архіву відповідно до наказу Мінюсту №578/5. В 2010 році проводили торги та уклали договір, 2011-2013р.р. включно зберігаються в установі. Якщо була перевірка органів фінансового контролю, чи можливе списання документів в 2014 році? Чи важливий термін дії договору? Відгукніться хто має практику)

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2219
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Я бы классифицировала это как:
Договори, угоди (господарські, комунального обслуговування та інше)
3 роки
Ст. 330, 1051 Після закінчення строку дії договору, угоди, за умови завершення перевірки

Так как в перечень:
Документи (протоколи, звіти, експертні висновки, акти, доповіді, економічні обґрунтування, розрахунки) про проведення конкурсних торгів
3 роки
Ст. 219 За умови завершення ревізій

договор не входит.

Поэтому, нужно смотреть по сроку договора - 3 года после завершения его действия при условии ревизии - можно уничтожать, НО - только после получения разрешения от архивной организации.

anastasia1626
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Регіон: Николаевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення anastasia1626 »

Дякую)

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”