Сторінка 1 з 1

Чи є захищені видатки у спецфонді

Додано: 13 квітня 2016, 10:56
Катерина Рачук
Добрый день всем! Помогите!!! В Казначействе девочки операторы говорят, что защищенные статьи по спецфонду они рассматривают 3 дня, что мол есть такой закон и там все прописано. Я нашла закон и там написано если договор тендерный, то 3 дня, если не тендерный 1 день.. Помогите разобраться. Если есть закон какой то скиньте!!Спасибо

Re: Нужна срочно помощь!!!!!

Додано: 13 квітня 2016, 11:41
EVGENIY
Катерина Рачук писав:Добрый день всем! Помогите!!! В Казначействе девочки операторы говорят, что защищенные статьи по спецфонду они рассматривают 3 дня, что мол есть такой закон и там все прописано. Я нашла закон и там написано если договор тендерный, то 3 дня, если не тендерный 1 день.. Помогите разобраться. Если есть закон какой то скиньте!!Спасибо
Да есть такая колизия в бюджетном кодексе! Про спецфонд в нём просто забыли!!
Стаття 55. Захищені видатки бюджету 

1. Захищеними видатками бюджету визнаються видатки загального фонду бюджету, обсяг яких не може змінюватися при здійсненні скорочення затверджених бюджетних призначень.

Re: Нужна срочно помощь!!!!!

Додано: 13 квітня 2016, 11:43
EVGENIY
Темы нужно создавать, чтоб в названии темы было понятно о чём в ней речь!  :1:

Re: Нужна срочно помощь!!!!!

Додано: 13 квітня 2016, 12:01
Катерина Рачук
Значит правильно, что 3 дня регистрируют по спец фонду? Если не трудно напишите закон, статью,пункт. Спасибо

Re: Нужна срочно помощь!!!!!

Додано: 13 квітня 2016, 12:12
EVGENIY
Катерина Рачук писав:Значит правильно, что 3 дня регистрируют по спец фонду? Если не трудно напишите закон, статью,пункт. Спасибо
Я вам написал статью Бюджетного кодекса! Этого мало? В спецфонде нет понятия защищённых расходов!

Re: Нужна срочно помощь!!!!!

Додано: 13 квітня 2016, 12:44
Катерина Рачук
Кредиторська заборгованість за операціями, що здійснювалися розпорядниками бюджетних коштів, але відповідно до законодавства не належать до виконання кошторису, у формі №7д, №7м. 1 не відображається.
Для достовірного відображення бюджетної кредиторської заборгованості у формах бюджетної звітності розпорядникам бюджетних коштів потрібно своєчасно реєструвати бюджетні фінансові зобов’язання. Розпорядники бюджетних коштів протягом 7 робочих днів з дати взяття бюджетного зобов’язання подають до відповідного органу Казначейства Реєстр бюджетних зобов’язань на паперових та електронних носіях і оригінали документів, або їх копії, засвідчені в установленому порядку, що підтверджують факт узяття бюджетного зобов’язання.
Підтвердні документи опрацьовуються органом Казначейства:
-за захищеними видатками, які не потребують проведення процедур закупівель – протягом 1 операційного дня;
- за захищеними видатками, які потребують проведення процедур закупівель (крім капітальних видатків) – до 3 операційних днів;
-за іншими поточними видатками, крім захищених – до 3 операційних днів;
-за капітальними видатками – до 5 операційних днів.
У разі недотримання розпорядниками бюджетних коштів порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань або несвоєчасної реєстрації бюджетних зобов’язань до них можуть застосовуватися заходи впливу відповідно до Бюджетного кодексу України.
Пунктом 2.13 Порядку № 309 визначено, що непогашені в кінці бюджетного періоду бюджетні фінансові зобов’язання розпорядників бюджетних коштів, які не є кредиторською заборгованістю, бюджетні зобов’язання та бюджетні фінансові зобов’язання одержувачів бюджетних коштів знімаються з обліку органами Казначейства. Про зняті з обліку бюджетні зобов’язання та бюджетні фінансові зобов’язання органи Казначейства повідомляють розпорядників бюджетних коштів.
Звертаємо також увагу на те, що пунктом 2.12 Порядку № 309 визначено, що в кінці бюджетного періоду розпорядники бюджетних коштів приводять зареєстровані бюджетні зобов’язання за спеціальним фондом у відповідність із фактичними надходженнями до цього фонду.
Якщо фактичний обсяг власних надходжень за спеціальним фондом кошторису бюджетної установи менший від планових показників, врахованих у спеціальному фонді її кошторису, розпорядник бюджетних коштів зобов’язаний до закінчення бюджетного періоду внести зміни до спеціального фонду кошторису щодо зменшення власних надходжень і видатків з урахуванням очікуваного виконання спеціального фонду кошторису у відповідному бюджетному періоді. Розпорядники бюджетних коштів упорядковують бюджетні зобов’язання з урахуванням унесених змін до спеціального фонду кошторису (частина 8 статті 51 Кодексу).
Вот нашла статью. Это уже не правильно? Может дурацкое спрашиваю. Я новечек в этой сфере. Помогите

Re: Нужна срочно помощь!!!!!

Додано: 13 квітня 2016, 13:12
EVGENIY
Я вам привёл статью бюджетного кодекса в которой разьяснено что такое защищённые видатки, в ней я вам подчеркнул специально! Не понимаю, что вам не понятно??  :53:

Re: Нужна срочно помощь!!!!!

Додано: 13 квітня 2016, 14:08
Катерина Рачук
Поняла!!Спасибо