Сторінка 1 з 1

Спеціальні рахунки

Додано: 25 листопада 2016, 00:19
Коріненко Тетяна
Чи може бюджетна установа, в даному випадку заклад освіти (обслуговування централізованою бухгалтерією), відкрити ТІЛЬКИ СПЕЦІАЛЬНИЙ реєстраційний рахунок для обліку операцій з виконання спеціального фонду кошторису та зарахування на цей рахунок коштів за надані установою платні послуги, а також благодійних внески, гранти і дарунки, без відкриття реєстраційного рахунка для обліку операцій з виконання загального фонду кошторису?
Бухгалтерія відділу освіти стврджує, що тільки спеціальний рахунок заклад відкрити не може, він повинен відкрити і реєстраційний рахунок для обслуговування платежів і загального фонду. Як правильно?

Re: Спеціальні рахунки

Додано: 25 листопада 2016, 16:28
EVGENIY
Коріненко Тетяна писав:Чи може бюджетна установа, в даному випадку заклад освіти (обслуговування централізованою бухгалтерією), відкрити ТІЛЬКИ СПЕЦІАЛЬНИЙ реєстраційний рахунок для обліку операцій з виконання спеціального фонду кошторису та зарахування на цей рахунок коштів за надані установою платні послуги, а також благодійних внески, гранти і дарунки, без відкриття реєстраційного рахунка для обліку операцій з виконання загального фонду кошторису?
Бухгалтерія відділу освіти стврджує, що тільки спеціальний рахунок заклад відкрити не може, він повинен відкрити і реєстраційний рахунок для обслуговування платежів і загального фонду. Як правильно?
Тобто взагалі відділ освіти зараз вам нараховує зарплату, сплачує комунальні і рахунки на ньому відкриті! А ви хочете окремо на себе відкрити тільки спецфонд? Думаю що рахунки спецфонда також на відділ освіти відкриті??