Сторінка 1 з 1

Нематеріальні активи

Додано: 21 березня 2018, 10:14
Ірина ....
Доброго дня.Підкажіть,будь ласка, як оприбуткувати нематеріальні активи в бюджетній установі?А саме патенти на корисну модель.Винахідники викладачі.Власник університет.Цікавить все від А до Я.

Re: Нематеріальні активи

Додано: 21 березня 2018, 11:38
Крот Юлія
Ірина .... писав:Доброго дня.Підкажіть,будь ласка, як оприбуткувати нематеріальні активи в бюджетній установі?А саме патенти на корисну модель.Винахідники викладачі.Власник університет.Цікавить все від А до Я.
Доброго дня!
Якщо Ви дійсно  хочете знати "все від А до Я" про облік нематеріальних активів, тоді Вам знадобитися час, терпіння і найголовніше - бажання читати і вивчати.
Методологічні засади формування у бухобліку інформації про нематеріальні активи і незавершені капітальні інвестиції в нематеріальні активи визначено Національним (положенням) стандартом бухгалтерського обліку в державному секторі 122 "Нематеріальні активи", затвердженим наказом Мінфіну від 12.10.2010 р. № 1202. Норми і вимоги цього стандарту деталізовано і роз'яснено у Методичних рекомендаціях з бухгалтерського обліку нематеріальних активів суб'єктів державного сектору, затверджених наказом Мінфіну від 23.01.2015 р. № 11.
Саме ці два нормативні документи дають відповіді на більшість запитань з приводу обліку нематеріальних активів.
Також чимало корисного щодо порядку обліку нематеріальних активів Ви знайдете у консультації "Створення і обслуговування сайтів: як обліковувати витрати" (див. "Бюджетна бухгалтерія", 2018, № 8).

Re: Нематеріальні активи

Додано: 21 березня 2018, 12:45
Ірина ....
Дякую,пошукаємо.Головне проводки...:)

Re: Нематеріальні активи

Додано: 21 березня 2018, 13:51
EVGENIY
Ірина .... писав:Дякую,пошукаємо.Головне проводки...:)
Проводки тут
2. Облік нематеріальних активів

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/tipova-koresp-subrahubkiv/

Re: Нематеріальні активи

Додано: 23 травня 2019, 17:56
Диванова
Підкажіть, будь-ласка, на балансі рахується програмне забезпечення як нематеріальний актив, без відповідних документів на право користування (ліцензії і т.п) - тобто помилково невірно поставили на облік. Станом на тепер на нього нарахований знос 100%. Якими проводками відобразити виправлення в бух. довідці та  списати вказану матер. цінність на видатки.