Оплата послуг з омолодження дерев за кошти екологічного податку

Облік платних послуг - розрахунок, отримання, надання, звітність, облік
Відповісти
vikahappy2012
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 21 квітня 2016, 11:35
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення vikahappy2012 »

 Доброго дня, колеги. Прошу Вашої допомоги. Можливо, у когось був подібний досвід. Суть питання полягає в наступному:  Відповідно до статті 691пункту 41Бюджетного Кодексу України до надходжень спеціального фонду місцевих бюджетів належить 25% екологічного податку, що надходять до сільських, селищних, міських бюджетів.

            Згідно зі статтею 19 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» (далі – Закон) до компетенції виконавчих органів сільських, селищних, міських рад у галузі охорони навколишнього природного середовища належить формування і використання місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища у складі місцевих бюджетів.

            Статтею 47 Закону передбачено, що кошти місцевих і Державного фондів охорони навколишнього природного середовища можуть використовуватися тільки для фінансового забезпечення здійснення природоохоронних заходів.

            Постановою Кабінету Міністрів України від 17.09. 1996 №1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів» (зі змінами) передбачено проведення заходів з озеленення міст і сіл.

            Просшу надати роз’яснення, чи можливо здійснювати заходи щодо омолоджуючої обрізки зелених насаджень у населених пунктах за кошти місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища.

Як правильно визначити вид цих робіт відповідно до бюджетної класифікації видатків.

Відповісти

Повернутись до “Надання платних послуг”