Сторінка 1 з 1

Адміністративне правопорушення

Додано: 16 січня 2020, 13:48
СВН
Відповідно до постанови суду державного службовця визнано винним у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення (ч.2 ст. 172_6 КУАП) та на нього накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу. Офіційні документи про факт притягнення до адміністративної відповідальності до державного органу не надходили. Чи підлягає державний службовець притягненню до дисциплінарної відповідальності?

Re: Адміністративне правопорушення

Додано: 16 січня 2020, 14:36
Козиренко Віталій
СВН писав:Відповідно до постанови суду державного службовця визнано винним у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення (ч.2 ст. 172_6 КУАП) та на нього накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу. Офіційні документи про факт притягнення до адміністративної відповідальності до державного органу не надходили. Чи підлягає державний службовець притягненню до дисциплінарної відповідальності?
реагувати можна лише на офіційний документ. судове рішення буде направлено офіційно після спливу терміну оскарження, а з практики скажу, що і від прокуратури (трохи раніше, але без відмітки про набрання сили, скоріше за все), і від суду ( на 1-2 дні пізніше).
відтак читаємо частину другу статті 65 ЗУ 1700:
"2. Особа, яка вчинила корупційне правопорушення або правопорушення, пов’язане з корупцією, однак судом не застосовано до неї покарання або не накладено на неї стягнення у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, пов’язаними з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або такою, що прирівнюється до цієї діяльності, підлягає притягненню до дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку."