Сторінка 1 з 1

Re: політична нейтральність

Додано: 17 жовтня 2015, 09:23
yaoleg
В статті 4.9 закону "Про державну службу", політична неупередженість пояснюється як: "недопущення впливу політичних поглядів на дії та рішення державного службовця, а також утримання від демонстрації свого ставлення до політичних партій, демонстрації власних політичних поглядів під час виконання посадових обов’язків".

Re: політична нейтральність

Додано: 17 жовтня 2015, 11:04
Дмитрий Иванович
ЗУ "Про запобігання корупцї, ст.40. Політична нейтральність

1. Особи, зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані при виконанні своїх службових повноважень дотримуватися політичної нейтральності, уникати демонстрації у будь-якому вигляді власних політичних переконань або поглядів, не використовувати службові повноваження в інтересах політичних партій чи їх осередків або окремих політиків.

2. Положення частини першої цієї статті не поширюється на виборних осіб та осіб, які обіймають політичні посади."


Як на мене державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування не повинні приймати участь в політичній агітації. Якщо вони є кандидатами в депутати, то повинні брати відпустку на період виборчої кампанії. І такі випадки досить непоодинокі.

Re: політична нейтральність

Додано: 17 жовтня 2015, 22:50
Козиренко Віталій
1.Якщо службовець у робочий час не агітуєте, а працюєте, то й питань не буде. то для проведення повноцінної агітаційної кампанії пропонується відпустка.
2.Поки що партійність не забороняється. але це питання обговорюється.