Сторінка 1 з 1

Інвентаризація активів та зобов’язань

Додано: 11 листопада 2015, 14:41
Крот Юлія
Доброго дня!
Ця тема присвячена питанням щодо порядку здійснення інвентаризації активів і зобов’язань територіальних громад, які об’єднуються. Зокрема, розглянемо: строки проведення, порядок підготовки, безпосередньо проведення інвентаризації, підведення підсумків інвентаризації та відображення її результатів в бухгалтерському обліку і звітності тощо.

Re: Інвентаризація активів та зобов’язань

Додано: 30 грудня 2015, 12:34
Козіна Віра
Тут можна знайти зразки документів, необхідних для здійснення інвентаризації, з коментарями наших експертів у бюджетній сфері.

Re: Інвентаризація активів та зобов’язань

Додано: 04 січня 2016, 11:29
Осинівська сільська рада
Підскажіть, інвентаризацію  при реорганізації потрібно проводити лише в радах чи й в комунальних підприємствах, які їм підпорядковуються. Якщо так, то це повинна робити одна і та ж комісія чі різні?

Re: Інвентаризація активів та зобов’язань

Додано: 11 січня 2016, 17:48
Крот Юлія
Осинівська сільська рада писав:Підскажіть, інвентаризацію  при реорганізації потрібно проводити лише в радах чи й в комунальних підприємствах, які їм підпорядковуються. Якщо так, то це повинна робити одна і та ж комісія чі різні?
Інвентаризацію майна та зобов’язань з метою їх передачі в подальшому правонаступнику (раді - головній садибі) слід проводити лише в ОМС, які припиняються (тобто тільки у відповідних радах). Адже майно комунальних підприємств не передається на баланс головних садиб. В таких підприємствах змінюється лише підпорядкування.

Re: Інвентаризація активів та зобов’язань

Додано: 12 січня 2016, 14:11
cherkaskaotg
Доброго дня ! Підскажить ,чи можливо прийняти на баланс безхазяйне майно ,виявлене під час інвентарізації, в процесі реорганізаціїї ОМС?

Re: Інвентаризація активів та зобов’язань

Додано: 12 січня 2016, 14:37
Крот Юлія
cherkaskaotg писав:Доброго дня ! Підскажить ,чи можливо прийняти на баланс безхазяйне майно ,виявлене під час інвентарізації, в процесі реорганізаціїї ОМС?
Доброго дня! Прийняти на баланс не враховане раніше, безхазяйне майно, виявлене під час інвентаризації, не тільки можливо, але й необхідно
Зокрема, відповідно до п. 1.5 розд. ІІІ Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну від 02.09.2014 р. № 879,  у разі виявлення об'єктів, що не знаходяться на обліку, а також об'єктів, дані про які відсутні в обліку, необхідно внести до інвентаризаційного опису відсутні відомості і технічні показники про такі об'єкти. Наприклад, про будівлі слід указати їх призначення, основні матеріали, з яких вони побудовані, об'єм (зовнішній чи внутрішній обмір), площа (загальна корисна площа), число поверхів, підвалів, напівпідвалів, рік побудови тощо.

Оцінка виявлених об'єктів проводиться за справедливою вартістю.