Сторінка 1 з 1

Кадрові питання

Додано: 06 лютого 2016, 16:10
miroslava5888
Премія заступнику сільського голови призначається рішенням сесії чи розпорядженням сільського голови?

Re: Кадрові питання

Додано: 10 лютого 2016, 08:58
Козіна Віра
порядок преміювання усіх працівників ОМС, а також кошторис, у межах якого може бути здійснене таке преміювання, затверджується виключно на підставі рішення ради. А ось розпорядження про фізичне здійснення виплат премій підписує голова, якщо розрахунки та час виплат відповідають рішенням ради. З преміюванням керівного складу будьте особливо уважні - дуже багато потім претензій від правоохоронних органів щодо одержання неправомірної вигоди

Re: Кадрові питання

Додано: 18 лютого 2016, 09:14
galinabudnik@mail.ru
Підскажіть будь-ласка! у нас виникла така ситуація:
В зв'язку з утворенням ОТГ і обранням нового старости, колишній сільський голова склав свої повноваження. Екс-голова в січні 2016 року надав довідку, згідно якої він має право на отримання середньої заробітної плати (не більше 6 місяців). Середню заробітну плату ми вирахували, взявши листопад і грудень минулого року. З січня по жовтень в сільській раді не платили індексацію, а у листопаді місяці 2015 року, екс-голові було виплачено індексацію за січень-листопад 2015 р. разом із заробітною платою. Чи буде враховуватися в обчислення середньої заробітної плати індексація, яка була виплачена в листопаді місяці 2015 року майже за весь 2015 рік? Дякую!

Re: Кадрові питання

Додано: 26 лютого 2016, 09:45
galinabudnik@mail.ru
Що робити з керівниками будинків культури ОТГ (які були прийняті по переведенню в зв'язку з утворенням ОТГ) без відповідної освіти. Чи маємо право звільнити через відсутність вищої освіти? І взагалі через освіту не за спеціальністю. Дякую!

Re: Кадрові питання

Додано: 10 березня 2016, 11:09
skalat-OTG
Доброго дня! Чи буде порушенням, якщо працівник якогось відділу міської ради є близьким родичем секретаря ради

Re: Кадрові питання

Додано: 28 березня 2016, 17:41
Федченко Леся
skalat-OTG писав:Доброго дня! Чи буде порушенням, якщо працівник якогось відділу міської ради є близьким родичем секретаря ради
Доброго дня! Якщо особи не перебувають у прямому підпорядкуванні - порушення не буде.

Re: Кадрові питання

Додано: 05 квітня 2016, 11:33
Ямпільська с/р
Доброго дня. Скажіть , будь ласка, запис у трудовій книжці заступника голови селищної ради, який на момент об'єднання виконував  обов'язки голови селищної радиЮ,  відрізняється від запису у трудовій голови селищної /сільської ради? Чи заступнику також припиняють повноваження та призначають в.о. старости? Дякую за відповідь!

Re: Кадрові питання

Додано: 12 квітня 2016, 15:23
Федченко Леся
Ямпільська с/р писав:Доброго дня. Скажіть , будь ласка, запис у трудовій книжці заступника голови селищної ради, який на момент об'єднання виконував  обов'язки голови селищної радиЮ,  відрізняється від запису у трудовій голови селищної /сільської ради? Чи заступнику також припиняють повноваження та призначають в.о. старости? Дякую за відповідь!
Доброго дня! Ні, не відрізняється.

Re: Кадрові питання

Додано: 23 червня 2016, 09:33
galinabudnik@mail.ru
Доброго дня! Дуже терміново потрібна Ваша допомога. 
Бібліотекар працює у школі і за сумісництвом працює вчителем (5 год/місяць). Хоче йти у відпустку. Відпустка за основним місцем роботи становить 26 днів + 5 днів згідно колдоговору за ненормований робочий день, а по сумсництву 56 днів, так як вчителю. Працівник хоче забрати 31 день відпустки, а за дні, які залишилися з відпустки вчителя - забрати грошову компенсацію, тобто за 25 днів. Чи буде це правомірним?