Сторінка 1 з 1

Архів чату за 17.06.2026 Ср (25)

Додано: 17 червня 2026, 16:34
EVGENIY
EVGENIY :08:32
Доброго ранку, всім гарного дня

ЦНСП :08:50
Добрий ранок

медколедж :09:42
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, якщо викладач-сумісник має педагогічне навантаження менше 240 годин, яка буде тривалість відпустки?

керр :09:48
медколедж, у нас тривалість (дні) відпустки не залежать від умови тривалості робочого часу ...може бути 1 год на тиждень, а тривалість відпустки буде 56 днів

медколедж :09:49
керр, Дякую

Іра :10:48
Доброго дня,підкажіть як списати компютер(монітор +системник)якщо монітор побився а системник робочий?

Інна :10:51
Доброго дня. Підкажіть, ми бюджетна установа, працівник звітує по відрядних, квиток взятий у водія так, як каса автостанції не працює, як облатити?

EVGENIY :10:58
Іра, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... -ta-yak-2/

EVGENIY :10:59
Інна, якщо квиток нормальний то в чому проблема?

Інна :11:02
EVGENIY, бухгалтерія головного управління наголошує на оплату квитків придбаних тільки в касах автостанції

Інна :11:03
EVGENIY, можливо треба написати пояснюючу

Інна :11:05
EVGENIY, не має фіскального чеку, тільки квиток від водія з печаткою підприємця

EVGENIY :11:05
Інна, якщо ГРК наголошую значить він має положення про відрядження в якому це написано і значить ви повинні були з ним ознаймити працівника, якщо положення не має то не зрозуміло що вони там наголошують

Інна :11:06
EVGENIY, Дякую

EVGENIY :11:06
Інна, https://buhgalter.com.ua/news/buhgalter ... livo-dlya/

EVGENIY :11:06
Інна, фіскальний чек тут взагалі ні до чого

EVGENIY :11:09
Інна, я вважаю якщо працівник виконав доручення або що там йому треба було. то керівник може дозволити відшкодувати витрати звичайно врахувати аналогічну вартість квитка, адже працівник по повітрю не доїхав би і поніс витрати

Інна :11:11
EVGENIY, Дякую

віка :11:36
доброго дня. може в когось таке було: проведено енергоаудит безкоштовно нашій цустанові. зараз передають звіт по аудиту. ПИТАННЯ на якиу рахунок облікувати його?

Міла :11:38
Доброго дня. Можливо в когось була така ситуація: працівник заплатив судовий збір своїми коштами і здав авансовий звіт, які проводки?

EVGENIY :12:02
Міла, 8511 2116, 2116 2313

Міла :12:19
EVGENIY, Дякую. А нічого якщо не затронеться рахунок 6312?

EVGENIY :12:20
Міла, 8511 6312, 6312 2116, 2116 2313 ось так, вибачаюсь

Міла :12:26
EVGENIY, дякую

Наталія :15:29
Доброго дня, підкажіть як відобразити в Формі 20-ОПП переданий автомобіль на праві узуфрукту комунального майна? Дякую!