Сторінка 1 з 1

Створення централізованої бухгалтерії при виконкомі міської

Додано: 20 вересня 2014, 14:05
AAAOLENA
Добрий день. Мене цікавить питання створення централізованої бухгалтерії при міськраді (місто-райцентр). На даний час у нас із-за цього питання виникає безліч проблем при перевірках. Міськраді підпорядковані чотири комунальних дитсадки міста. Ведення бухобліку фактично здійснюється централізовано бухвідділом при міськраді, але по штатному розписі ще є й 1 бухгалтеру в кожному дитсадку. Окремих рахунків у садках немає, як правильно обєднати працівників у "централізовану бухгалтерію". Якими нормативними актами керуватись?

Re: Створення централізованої бухгалтерії при виконкомі місь

Додано: 31 жовтня 2014, 16:08
Ковшова Олена
AAAOLENA писав:Добрий день. Мене цікавить питання створення централізованої бухгалтерії при міськраді (місто-райцентр). На даний час у нас із-за цього питання виникає безліч проблем при перевірках. Міськраді підпорядковані чотири комунальних дитсадки міста. Ведення бухобліку фактично здійснюється централізовано бухвідділом при міськраді, але по штатному розписі ще є й 1 бухгалтеру в кожному дитсадку. Окремих рахунків у садках немає, як правильно обєднати працівників у "централізовану бухгалтерію". Якими нормативними актами керуватись?
Добрий день. Рекомендуємо ознайомитись із інформацією за посиланням http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=24&t=671, а також зі статтею «ОМС ТА ДНЗ: у пошуках компромісу». Останню ви можете знайти на сторінках газети "Місцеве самоврядування" за листопад 2014 року.