Сторінка 1 з 1

Рентгенкабінет в центрі ПМСД ?

Додано: 16 квітня 2014, 17:49
Хлань Максим
Чи може за рішенням районної ради рентгенкабінет знаходитись в районному центрі первинно-медикосанітарної допомоги ?

Re: Рентгенкабінет в центрі ПМСД ?

Додано: 18 квітня 2014, 11:10
Федченко Леся
Максим, поясніть, будь ласка, до чого тут рішення районної ради?

Re: Рентгенкабінет в центрі ПМСД ?

Додано: 18 квітня 2014, 14:05
Федченко Леся
Подібні питання мають вирішуватися КЕРІВНИКОМ центру ПМСД (головним лікарем). Як я зрозуміла із Вашого запитання, районна рада є засновником центру ПМСД. Отже, відповідно до п. 1.2. Положення про центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги (ЦПСМД), затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 04.11.2011 р. № 755, ЦПМСД створюється за рішенням органу/органів місцевого самоврядування (далі - Засновник) відповідно до його/їх повноважень та підпорядковується Засновнику. За рішенням Засновника здійснюються також ліквідація та реорганізація ЦПМСД (п. 1.6. Положення).
Відповідно до п. 4.1. Положення очолює ЦПМСД головний лікар, який призначається на посаду за рішенням Засновника шляхом укладання контракту. Керівник здійснює загальне керівництво ЦПМСД (п. 4.2.1. Положення).
Отже, районна рада як Засновник ЦПМСД своїми рішеннями створює, реорганізує, ліквідує та фінансує цей заклад, призначає та звільняє його керівника. Решту організаційних питань стосовно надання населенню медичної допомоги вирішує керівник ЦПМСД.

Re: Рентгенкабінет в центрі ПМСД ?

Додано: 18 квітня 2014, 14:08
Федченко Леся
Для більш детальної відповіді прошу Вас конкретизувати запитання і ситуацію, яка склалася.