Помилка авторизації при спробі увійти на сайт buhgalter.com.ua

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 132 рази
Подякували: 1284 рази
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Из-за того что приложение facebook принудительно открывает ссылки в новостной ленте внутренним браузером Facebook, а не другим браузером который установлен и используется на устройстве пользователя (Chrome, Firefox ) пользователи переходя с Facebook на наш портал не могут авторизоваться.
Внутренний браузер Facebook был внедрен таким образом, чтобы пользователям не приходилось покидать приложение при открытии ссылки.

Після відкриття сторінки на яку ви перейшли в фейсбуці треба обрати три точки і вибрати відкрити в ХРОМІ і тоді вже в хромі авторизовуватись
1621452117884.jpg
___________________________________________________________________________________
Такие же проблемы и Вайбере, для нормальной работы с сайтом рекомендуем сделать следующее в настройках вайбера
открывать ссылки в приложении - нужно снять галочку
photo_2021-04-14_11-31-31.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Валерій
Новачок
Новачок
Регіон: Дніпропетровська обл

Повідомлення Валерій »

Шановні. На який день війни, ви наважитесь дати доступ до довідників бюджетної класифікації, для швидкого реагування на зміни в законодавстві???? Ситуація в країні стрімко змінюється, особливо зараз у воєнний час, місцеві громади намагаються оперативно допомогти ЗСУ, виділивши кошти на їх потреби. Є потреба терміново ознайомитися із змінами в класифікації - аби все зробити швидко і вірно, але безкоштовні довідники не доступні, інтернет в громаді працює раз через раз, а чи не єдине джерело потрібної інформації buhgalter.com.ua, на 42-й день війни ніяк не нажереться кави за 30 гривень???? Бухгалтер ком, ви UA?.. Дайте безкоштовний доступ хоча б до довідників, аби ми мали змогу безперешкодно виконувати функції місцевого самоврядування!

EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ви реально вважаєте що за 30 грн можна нажертися? Таке відчуття що ми з вас мільйон вимагаємо! Ви зараз безкоштовно працюєте і не отримуєте зарплату? Ви знаєте скільки коштує обслуговування сайту? Ви мені дасте ці кошти? За що нам жити по вашому? Ми платимо з цих коштів заробітну плату все в білу і платимо всі податки і військовий збір, про те що треба запускати економіку закликав Президент ми частина економіки.

Валерій
Новачок
Новачок
Регіон: Дніпропетровська обл

Повідомлення Валерій »

Я "реально вважаю" що:
добре розумію скільки коштує обслуговування сайту;
30 гривень не мільйон;
30 гривень/місяць за підписку, у мирний час, на актуальну інформацію, яка є результатом вашої роботи, не є чимось поганим;
будь-яка робота має бути достойно оплачена.

Однак, разом з тим, я "реально вважаю" що:
я обурився та говорив саме про ТИМЧАСОВЕ скасування плати за користування інформацією, яка є у вільному/безкоштовному доступі постійно, така як Класифікація видатків та інші подібні довідники;

ви, користуючись безпорадним становищем громадян України, намагаєтесь у воєнний час торгувати безкоштовною інформацією, яка за звичайних умов є у вільному доступі;

прочитавши мій коментар, ви не розумієте суті проблеми, і не намагаєтеся її зрозуміти, та почути мене, але ставите власні грошові інтереси, вище суспільних та загальнодержавних, що значною мірою затягує бюрократичні процедури, подовжує терміни виконання завдань, поставлених військовими адміністраціями перед громадами та перешкоджає їх нормальній діяльності. Оскільки, урядом прийнято низку змін до Податкового Кодексу, метою яких є скорочення бюрократичних процедур, ви особисто суперечите настановам Президента України;

я не закликав скасовувати плату за перегляд усіх розділів та статей сайту на які було витрачено час та сили інших людей, а лише ті що до воєнного часу знаходилися у вільному доступі, та на перегляд яких існувала альтернатива, що на мою думку, не значною мірою вплине на ваш прибуток, та дасть змогу і на далі здійснювати всі необхідні видатки. Особисто я, звісно отримую заробітну плату за виконану мною роботу, також зі сплатою всіх податків, але з початком війни, ця сума з відомих причин зменшилася, що не перешкоджає і на далі постійно допомагати нашій армії, та громадянам які потребують допомоги, як і в попередні роки. Також я не закликаю вас працювати безоплатно, бо це не матиме позитивного ефекту, але прошу поступитися чашкою кави, та сприяти у допомозі іншим у боротьбі за спільне майбутнє! Не перешкоджайте допомагати вистояти нашим воїнам та вимушено переміщеним особам! Не вистоять вони – в Бучі опиняться всі!

EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Напишіть ваш особовий рахунок ми вам відкриємо доступ до сайту повністю, якщо вам це так важливо!

Відповісти

Повернутись до “Новини”