доплата аліментів

Відповісти
Татьяна060984
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 28 квітня 2016, 10:38
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Татьяна060984 »

Добрий день. Питання: з 08.07.17р. сума аліментів збільшилась з 30% до 50% прожитк.мін. дитини. А якщо аліменти в твердій грошовій формі доплату робити до 30 чи 50%?

Аватар користувача
Олена Огай
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 22 вересня 2017, 15:09
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Олена Огай »

Добрий день, Тетяна.
Керуватися слід діючим рішенням суду і постановою державного виконавця.
Bідповідно якщо у вас є постанова виконавця про те, що з працівника необхідно стягнути, наприклад, 1/4 заробітку, але не менше 30 % «прожитмінімуму», то ви стягуєте аліменти саме в такому розмірі.
Так треба діяти доти, поки вам не надійде нова постанова виконавця або заява одержувача з новими виконавчими листами.
Та ж ситуація з аліментами у твердій грошовій сумі. Поки не буде нового судового рішення, а потім і постанови виконавця (заяви одержувача на підставі цього рішення з новими виконавчими листами), ви стягуєте аліменти по-старому.
Про це (побічно) свідчить редакція ч. 3 ст. 184 СКУ, яка розпочала діяти з набуттям чинності Законом № 2037-VIII.
Більш докладніше на цю тему було написано у статті газети "Оплата праці", 2017 р., № 17, с. 19 та на сайті https://i.factor.ua/journals/ot/2017/se ... 30434.html

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”