Сторінка 1 з 1

здійснення нотаріальних дій посадовою особою ОМС

Додано: 26 серпня 2015, 14:17
pristin-s-r
шу Вас, при можливості, відкоригувати зразок тексту заповіту від особи яка не може прочитати та підписати заповіт самостійно у зв'язку з похилим віком та немічністю. Стикаюсь уперше з таким випадком, тому не упевнена у правильності викладання тексту.
З повагою, Василець Т.Ф. секретар сільської ради.

З А П О В І Т
Село Пристін Куп’янського району Харківської області
Двадцять сьоме серпня дві тисячі п’ятнадцятого року.

Я, РИБАЛКА ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ, ящо народилася в с. Сеньок, Купянського району, Харківської області квітня 19 року, реєстраційний номер облікової картки платника податків за даними Державного реєстру фізичних осіб-платників податків 20 , зареєстрований за адресою: село Пристін Куп’янського району Харківської області, на випадок моєї смерті роблю таке розпорядження:
- все моє майно, де в воно не було и з чого б воно не складалось, і взагалі все те, що мені буде належати на день смерті на що я за законом матиму право, заповідаю своєму синові, Рибалка АНАТОЛІЮ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ 00 жовтня 1900 року народження.
Зміст ст.ст. 1241, 1254, 1307 Цивільного Кодексу України мені секретарем виконавчого комітету Пристінської сільської ради Куп’янського району Харківської області роз’яснено.
Цей заповіт складено у приміщенні виконавчого комітету Пристінської сільської ради Куп’янського району Харківської області за адресою: село Пристін, пл. Перемоги буд. № 7, Куп’янського району Харківської області о ___ год ___хв. у двох примірниках, один з яких залишається на зберіганні у справах виконавчого комітету Пристінської сільської ради Куп’янського району Харківської області, а другий видається заповідачу, Рибалка О.Г.
Цей заповіт складений при свідках, обраних заповідачем: Свідок Максима Петровича, 07 травня 1963 року народження, податковий номер 2323232323, паспорт МК № 232323, виданий 04 березня 2008 року Московським МВ ХМУ УМВС України в Харківській області, що проживає в селі Пристін вул.. Перемоги буд. 11 Куп’янського району Харківської області, та Свідок Олени Леонідівною, 26 вересня 1975 року народження, податковий номер 2432342342, паспорт МК № 242424, виданий 15 січня 2006 року Київським РВ ХМУ УМВС України в Харківській області, що проживає в с. Пристін вул.. Сонячна буд. 7 Куп’янського району Харківської області.
Свідкам, Свідок Максима Петровича та Свідок Олени Леонідівною , секретарем виконавчого комітету Пристінської сільської ради Куп’янського району Харківської області роз‘яснено, що відповідно до вимог статті 1255 Цивільного кодексу України вони не мають права до відкриття спадщини розголошувати відомості щодо факту складання заповіту та його змісту.
Заповідач, Рибалка Олександр Григорович, сам прочитати та підписати заповіт не може в зв'язку з хворобою. За його дорученням, у його та секретаря виконкому сільської ради присутності після того, як текст заповіту йому був прочитаний свідками вголос, заповіт підписала Ковальова Марія Семенівна, 28 лютого 1954 року народження, податковий номер 2425272725, паспорт МК № 2525252, виданий 09 квітня 2008 року Московським МВ ХМУ УМВС України в Харківській області, що проживає в селі Пристін вул. Оскільна, буд. 7 Куп’янського району Харківської області
Заповіт у відповідності із частиною 2 статті 1248 Цивільного Кодексу України за проханням та зі слів заповідача записаний за допомогою технічних засобів та прочитано заповідачем вголос.
Підпис:_________________________________________________________________
Підписи свідків:________________________________________________________________

Двадцять сьоме серпня 2015 року цей заповіт посвідчено мною, Василець Тетяною Федорівною, секретарем виконавчого комітету Пристінської сільської ради Куп’янського району Харківської області.
Заповіт записаний мною,секретарем виконкому сільської ради, зі слів Рибалка Олекаандра Григоровича.
У зв'язку з тим, що Рибалка Олександр Григорович не може особисто прочитати уголос та підписати текст заповіту (похилий вік та вади зору), за його дорученням, у моїй, секретаря, присутності текст заповіту до його підписання зачитаний уголос запрошеними ним свідками Свідок Максимом Петровичем та Свідок Оленою Леонідівною та підписаний Ковальової Іриною Володимирівною.
Особи заповідача та свідків встановлено, їх дієздатність перевірено.
Особу Ковальової Ірини Володимирівни, яка підписала заповіт у моїй присутності, встановлено, її дієздатність перевірено.

Зареєстровано в реєстрі під № _________
Стягнуто державного мита - звільнено на підставі п.18, ст.. 4 Декрету КМ України « Про державне мито» від 21.01.1993 року

Re: здійснення нотаріальних дій посадовою особою ОМС

Додано: 02 вересня 2015, 12:05
Федченко Леся
Доброго дня! Принципових зауважень до тексту немає.
Проте, зверніть увагу на особисті дані заповідача (вони вказані неповністю) та особи, що підписала заповіт - прізвище одне, ініціали - різні. Також незрозумілі прізвища обох свідків.

Re: здійснення нотаріальних дій посадовою особою ОМС

Додано: 07 вересня 2015, 09:23
pristin-s-r
Дякую за допомогу.

Re: здійснення нотаріальних дій посадовою особою ОМС

Додано: 01 лютого 2016, 10:12
Skay
доброго дня! скажіть будь ласка, чи є якась практика з покладення на старост функції вчинення нотаріальних дій? як це можливо виконати на практиці без гербової печатки???

Re: здійснення нотаріальних дій посадовою особою ОМС

Додано: 17 лютого 2016, 09:35
Федченко Леся
Доброго дня! Без гербової печатки - ніяк.