Сторінка 1 з 1

Відповідальне зберігання

Додано: 08 квітня 2024, 09:44
Kris23
Доброго дня! Таке цікаве питання) Передавали відповідно до розпоряджень обласної ради генератори (нові, не введені в експлуатацію) на відповідальне зберігання з правом користування на поворотній основі. відповідно був підписаний договір відповідального зберігання та акт прийому передачі на ВЗ. Передавши генератори ми їх ввели в експлуатацію, і відповідно нараховували знос. Тепер внесли зміни в розпорядження, що генератори передати на безповоротній основі. Які документи потрібно готувати на передачу? Додаткову угоду до договору та акт? Чи потрібно вказувати знос в новому акті, так як це вже ОЗ?

Re: Відповідальне зберігання

Додано: 08 квітня 2024, 17:28
EVGENIY
Вам передали на зберігання, а ви ввели в експлуатацію, не стиковочка якась, а тепер вам їх треба повернути? Не дуже зрозуміло питання переробили старий договір і там тепер не відповідальне збергіання, а просто передача? Чи це вже новий договір по якому вам треба повернути?

Re: Відповідальне зберігання

Додано: 11 квітня 2024, 16:12
Матвєєва Вікторія
Добрий день!
Якраз про такі хибні дії щодо укладання таких договорів я попереджала ось в цьому матеріалі https://i.factor.ua/ukr/journals/bb/202 ... 0%BD%D1%8F
Я Ви знову - потрапили ні ті ж самі граблі