Оприбуткування об"єктів нерухомості

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
Відповісти
kateryna151
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 23
З нами з: 15 грудня 2015, 11:30
Регіон: Киевская область
Подякували: 2 рази

Повідомлення kateryna151 »

Навчальний заклад  ( Сторона -1) уклав договір пайової участі у будівництві багатоповерхового житлового будинку з інвестором ( Сторона – 2).
               Пайовою участю  Сторони 1 за даним  Договором є право на користування земельною ділянкою.(яка належить Стороні -1 на правах постійного користування  ст.92 ЗКУ, призначення земельної ділянки в Акті - будівництво багатоповерхового житлового будинку).
               Пайовою участю  Сторони 2 є фінансування об’єкту будівництва.
 
За даним договором  загальна площа    об’єкту будівництва розподіляється  між сторонами наступним чином:
-         Сторона - 1 10% від площі.
-          Сторона - 2  решту площі Об»єкту.
 
Разом з тим  Сторони домовились, що грошовий еквівалент вартості майнових прав Сторони 1 буде направлено на будівництво  частини гуртожитку Стороною 2 для  Сторони 1.
 
Просимо допомогти розібратись в наступних питаннях:
 
1.Чи може Сторона 1  не приймати на Баланс 10% площ об’єкту будівництва, враховуючи те що Сторона 2  передасть її Актом дольовий внесок у вигляді обсягів будівельних робіт з будівництва частини гуртожитку????
2. Як правильно відобразити  бухгалтерськими проведеннями  вище вказані передачі будівельних робіт?
3.При введенні в експлуатацію гуртожитку  ПДВ, що було вказане в  Акті будівельних робіт з будівництва частини гуртожитку,  включаємо у первісну вартість?

Tomaury
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 19 квітня 2016, 16:52
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Tomaury »

Здравствуйте, подскажите, пожалуйста. Учреждение приобрело объект незавершенного капитального строительства, для оформления всех нюансов возникших в связи с покупкой, учреждение пользовалось нотариальными услугами, нужно ли включать включить стоимость этих услуг в первоначальную стоимость объекта незавершенного строительства?

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”