Розмежування допорогових закупівель та тендерів

Відповісти
Shaysle
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 31 жовтня 2019, 19:03
Регіон: Волынская область

Повідомлення Shaysle »

Всім доброго дня. Прошу допомоги у вирішенні наступного питання.

Відділ освіти. Кожна школа володіє певною кількістю коштів загального фонду, яку вона сама ініціює як і коли використовувати. Впродовж року школи замовляли вікна та двері на невеликі сумми (15-20 тис. грн) і ми проводили допорогові закупівлі. Адже на початку року ми не знали скільки шкіл і в якій кількості будуть купувати вікна та двері. Отож так ми дійшли до 190 тис. грн. в загальному впродовж року. Коли наступна школа прийшла і замовила вікна, то ми б перевищили поріг, тому провели відкриті торги на 25 тис. грн., щоб не було порушення. 

А тепер знову прийшла ще одна школа з необхідністю купити вікна на 20 тис. грн. Питання. Чи потрібно проводити і на цей раз відкриті торги (і в подальшому, якщо виникатиме така потреба)? Адже ліміт в 200 тис. грн. ми вже використали. Чи тендер на 25 тис. грн. дає можливість далі по допорогам закуповувати (адже робити далі відкриті торги на кожний раз по 20 тис. грн. не дуже логічно)?

Чи можливо в цьому випадку застосувати Лист МЕРТУ щодо планування закупівель (хоч він і не має нормативного характеру), де сказано, що якщо є обрунтована необхідність придбання товару, яку ми не могли передбачити, то це буде новим предметом договору? Хоча це є новим предметом договору, а не предметом закупівлі.

Буду вдячний за відповіді.

valg
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 24 грудня 2019, 11:56
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення valg »

Доброго дня. Перевищили 200 тис. по одному й тому ж коду закупівлі Єдиного закупівельного словника [font="Segoe UI", "Open Sans", sans-serif, serif]ДК 021:2015[/font], то надалі - тільки відкриті торги навіть на 1 грн.

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”