Конкурс в ОМС

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Відповісти
Kotyenothek
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 24 вересня 2018, 10:58
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Kotyenothek »

Підскажіть, будь ласка, чи обов'язково при проведенні конкурсу на заміщення вакантної посади головного бухгалтера селищної ради наявність двох або більше кандидатів. Чи правомірне проведення конкурсу лише з одним бажаючим?

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 417
З нами з: 18 грудня 2017, 08:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 185 разів

Повідомлення Oleg1971 »

Kotyenothek писав:Підскажіть, будь ласка, чи обов'язково при проведенні конкурсу на заміщення вакантної посади головного бухгалтера селищної ради наявність двох або більше кандидатів. Чи правомірне проведення конкурсу лише з одним бажаючим?
Правомірне, головне, щоб претендент набрав необхідний мінімум балів.

Kotyenothek
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 24 вересня 2018, 10:58
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Kotyenothek »

Чи підтвердження Вашої відповіді є десь прописане в законодавстві?

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 417
З нами з: 18 грудня 2017, 08:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 185 разів

Повідомлення Oleg1971 »

Kotyenothek писав:Чи підтвердження Вашої відповіді є десь прописане в законодавстві?
Стаття 30. Повторний конкурс

1. Повторний конкурс проводиться у разі:

1) встановлення факту порушення умов конкурсу під час його проведення, яке могло вплинути на його результати;

2) якщо за результатами конкурсу не визначено кандидата на зайняття вакантної посади;

3) виявлення за результатами спеціальної перевірки обмежень щодо вступу на державну службу переможця конкурсу та відсутності другого за результатами конкурсу кандидата на зайняття вакантної посади державної служби.

2. У випадках, передбачених пунктом 1 частини першої цієї статті, частиною четвертою статей 35 і 36 цього Закону, рішення конкурсної комісії скасовується суб’єктом призначення, а про проведення повторного конкурсу оголошується не пізніше ніж протягом 10 календарних днів з дня скасування рішення конкурсної комісії.

3. Повторний конкурс проводиться у порядку, визначеному для проведення конкурсу.

Ніде немає проведення повторного конкурсу по причині участі лише 1 учасника.

Kotyenothek
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 24 вересня 2018, 10:58
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Kotyenothek »

Чому ж немає? А в п.3? "та відсутності другого за результатами конкурсу кандидата на зайняття вакантної посади державної служби" 

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 417
З нами з: 18 грудня 2017, 08:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 185 разів

Повідомлення Oleg1971 »

Kotyenothek писав:Чому ж немає? А в п.3? "та відсутності другого за результатами конкурсу кандидата на зайняття вакантної посади державної служби" 
Якщо в переможця є обмеження, по яким він не може бути прийнятим!!! А якщо з переможцем все нормально, то повторного конкурсу не буде!!!

Kotyenothek
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 24 вересня 2018, 10:58
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Kotyenothek »

Щиро вдячна))

Відповісти

Повернутись до “Новини”