Автоматизація бюджетного обліку та звітування в Україні: запити та реалії

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Відповісти
eGovU
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 28 вересня 2018, 11:15
Регіон: Киевская область

Повідомлення eGovU »

Державне агентство з питань електронного урядування України запрошує до участі у форумі для бухгалтерів та керівників бюджетних установ «Автоматизація бюджетного обліку та звітування в Україні: запити та реалії», який відбудеться 2 жовтня 2018 року в Києві, у конференц-залі Національного спортивного комплексу «Олімпійський», за адресою: м. Київ, вулиця Велика Васильківська, 55. Початок о 10:00. Початок реєстрації о 9.00

На заході будуть розглянуті питання ведення бухгалтерського обліку бюджетних установ, фінансованих із державного та місцевих бюджетів.

До програми форуму включені питання щодо впровадження ІТ-технологій у сфері бюджетного бухгалтерського обліку та електронного звітування згідно нових положень (стандартів) бухгалтерського обліку та фінансової звітності у державному секторі, новацій із питань електронного середовища баз даних під час моніторингу публічних закупівель та інші питання відображення законодавчих змін обліку та звітності бюджетних установ.

Запрошено близько 300 учасників: головні бухгалтери, керівники бюджетних установ, керівники планово-фінансових відділів установ, фінансованих із державного та місцевих бюджетів.

            Прохання зареєструватися до 1 жовтня 2018 року за лінком – https://goo.gl/forms/8lgxgmaoAD42IbRj1.

Інформація про захід і реєстрацію також доступна на сайті Державного агентства з питань електронного урядування України – https://www.e.gov.ua/  – і на фейсбук-сторінці – https://www.facebook.com/eGovernanceUkraine/ 

Детальна програма доступна тут Зображення

Відповісти

Повернутись до “Новини”