Створення відділу освіти

Відповісти
ndymchuk
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 76
З нами з: 24 січня 2016, 08:43
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення ndymchuk »

доброго дня! В отг створено відділ освіти молоді та спорту як окрему юридичну особу. Хто призначає головних спеціалістів і присвоює їм ранги начальник відділу чи селищний голова?

zachselrada@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 17 січня 2017, 17:01
Регіон: Харьковская область
Подякували: 2 рази

Повідомлення zachselrada@ukr.net »

Розпорядженням селищний голова

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8742
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

zachselrada@ukr.net писав:Розпорядженням селищний голова
Та ну! Це так само як би президент всіх фахівців назначав у кожну РДА! 
Голова ставе керівника, а далі вже керівник! 
А в загалі то це положенні про відділ, або у статуті повинно бути прописано!

zachselrada@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 17 січня 2017, 17:01
Регіон: Харьковская область
Подякували: 2 рази

Повідомлення zachselrada@ukr.net »

EVGENIY писав:
zachselrada@ukr.net писав:Розпорядженням селищний голова
Та ну! Це так само як би президент всіх фахівців назначав у кожну РДА! 
Голова ставе керівника, а далі вже керівник! 
А в загалі то це положенні про відділ, або у статуті повинно бути прописано!
Запитання було про спеціалістів, тобто про посадових осіб місцевого самоврядування, керівника та цих спеціалістів бере на роботу голова отг, а всі інші методисти, бухгалтери та інші не є посадовими особами ОМС призначає уже начальник відділу

ndymchuk
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 76
З нами з: 24 січня 2016, 08:43
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення ndymchuk »

EVGENIY писав:
zachselrada@ukr.net писав:Розпорядженням селищний голова
Та ну! Це так само як би президент всіх фахівців назначав у кожну РДА! 
Голова ставе керівника, а далі вже керівник! 
А в загалі то це положенні про відділ, або у статуті повинно бути прописано!
Так уже вияснили згідно ст.3 ЗУ "Про службу в ОМС" є або виборні посади або ті на які призначає голова, і ранг присвоюється згідно ст.15 головою ради. Тому не призначає начальник відділу своїм наказом, навіть якщо це самостійна юридична особа.

Відповісти

Повернутись до “Реформа місцевого самоврядування”