504 0

Актуально з форуму: про застосування РРО в буфеті ВНЗ

Чи потрібно застосовувати РРО у ВНЗ, при здійсненні продажу у буфетах страв власного виробництва, купованих кондитерських виробів, придбаних безалкогольних напоїв?

Так, у вашому випадку РРО застосовувати потрібно.

Відповідно до п.1 ст.9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»  від 06.07.95 р. № 265/95-ВР РРО не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку.

У вашому ж випадку крім продукції власного виробництва проводиться ще й реалізація продукції стороннього виробництва, тому ця норма не діє.

Відповідь з Форуму для працівників бюджетної сфери

Теги: ВНЗ


загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)