1171 2

Чи повинні музеї застосовувати РРО при продажу квитків?

Фіскали в ЗІР відповіли на питання: чи відносяться до культурно-спортивних і видовищних закладів музеї та чи зобов’язані вони при продажу квитків застосовувати РРО?

Контролери нагадали, що згідно з п. 4 ст. 9 Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі — Закон), суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють продаж квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів мають право не застосовувати реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки.

 Статтею 1 Закону України «Про музеї та музейну справу» визначено, що музеї — це культурно-освітні та науково-дослідні заклади, призначені для вивчення, збереження та використання пам’яток природи, матеріальної і духовної культури, прилучення громадян до надбань національної і світової історико-культурної спадщини.

У разі віднесення музеїв до категорії культурно-спортивних і видовищних закладів, на таких суб`єктів господарювання поширюється норма п. 4 ст. 9 Закону щодо незастосування РРО та розрахункових книжок. При цьому, такі суб`єкти господарювання не звільняються від видачі інших розрахункових документів та ведення їх обліку у порядку, встановленому відповідними відомчими нормативними документами.



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (2)
Надежда
07.09.2015
Чи повинні медичні заклади застусовувати РРО?
Надежда
07.09.2015
Чи повинні медичні заклади застосовувати РРО при наданні різних медичних послуг?