822 0

Стан розрахунків з бюджетом можна перевірити з власного комп’ютера

ДПІ у Святошинському районі ГУ Міндоходів у м. Києві наголошує: «Не витрачайте робочий час на відвідування територіальних органів фіскальної служби!» Сервіс «Електронний кабінет платника податків» вніс в життя платників низку важливих он-лайн послуг, які полегшують взаємовідносини з органами ДФС.

За допомогою даного сервісу платники податків отримали можливість не лише підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді, а й переглянути дані про стан розрахунків з бюджетом.

Облік розрахунків платника податків з бюджетом ведеться окремо по кожному податку, збору. Для цього по кожному податку або збору, належному платнику до сплати в Міндоходів відкривається картка особового рахунку (КОР).

Компонент «Розрахунки з бюджетом» надає можливість платнику переглянути інформацію щодо стану його розрахунків з бюджетом по всіх відкритих КОР, зокрема інформацію про податковий борг, у розрізі податків, належних платнику до сплати, на задану дату та прогноз щодо платежів до кінця поточного року, не витрачаючи робочий час на відвідування органів фіскальної служби.

За матеріалами ДПІ у Святошинському районі ГУ Міндоходів у м. Києвізагрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)