Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
948 0
Друкувати
Обране

Виплачуєте доплату за роботу в нічний час: як індексувати зарплату?

Мінсоцполітики роз’яснило питання щодо індексації зарплати при виплаті доплати за роботу в нічний час.


В Міністерстві зазначили, що якщо умови оплати праці передбачають виплату за роботу у нічний час, то у випадку підвищення посадового окладу відбувається і підвищення зазначеної доплати. Таке підвищення враховується при визначенні базового місяця для проведення індексації.

При цьому, якщо посадовий оклад не підвищується, а відбувається збільшення доплати за роботу в нічний час за рахунок кількості відпрацьованих нічних годин, то при такому збільшенні заробітної плати базовий місяць при проведенні індексації не змінюється.

Якщо, наприклад, у жовтні 2014 року у працівника збільшився посадовий оклад, то при визначенні у жовтні фіксованої величини суми індексації, порівняння суми підвищення заробітної плати із сумою індексації має здійснюватися виходячи з умов жовтня.

Тобто порівняння суми підвищення заробітної плати та суми індексації має здійснюватися виходячи із заробітної плати жовтня до її підвищення (при посадовому окладі до підвищення — 1218 грн.) та заробітної плати жовтня після її підвищення (при посадовому окладі — 1243 грн.).

Такі роз’яснення приведені в листі Мінсоцполітики від 09.12.2014 р. № 285/10/136-14

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться