617 0

Обчислюємо вислугу років військовослужбовців Держспецзв’язку: скоро за новою інструкцією

Держспецзв’язку затвердило нову Інструкцію про порядок обчислення вислуги років військовослужбовцям Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України для виплати їм надбавки за вислугу років.

В новій Інструкції встановлено, що вислуга років для виплати військовослужбовцям надбавки за вислугу років обчислюється з дня призначення їх на посаду.

Також встановлено, що періоди служби для виплати надбавки за вислугу років військовослужбовцям Держспецзв'язку визначаються у календарному обчисленні.

Інструкцію затверджено наказом Держспецзв’язку від 14.11.2014 р. № 617, яка набере чинності  разом з постановою КМУ від 0.09.2014 р. № 395 «Деякі питання грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу», але не раніше дня його офіційного опублікування.

В свою чергу втратить чинність Інструкція про порядок обчислення вислуги років особам рядового і начальницького складу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України для виплати їм процентної надбавки за вислугу років, затверджена наказом Держспецзв’язку від 28.10.2013 р. № 569.загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)