651 0

Підвищення кваліфікації та перепідготовка кадрів Держспецзв’язку: затверджено положення

Держспецзв’язку затвердила Положення про порядок і строки підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів у Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Вказане Положення встановлює порядок і строки підвищення кваліфікації та перепідготовки військовослужбовців, державних службовців та інших працівників Держспецзв’язку .

Встановлено, що підвищення кваліфікації та перепідготовка співробітників Держспецзв'язку проводяться у ВНЗ. Підвищення кваліфікації співробітників Держспецзв'язку може здійснюватись в органах виконавчої влади та інших закладах як в межах України, так і за кордоном, у тому числі й на підставі відповідних договорів.

Підвищення кваліфікації та перепідготовка співробітників Держспецзв'язку здійснюються виключно в межах коштів, передбачених Законом України «Про Державний бюджет України» на відповідний рік, на підставі договорів, що укладаються між підрозділом Держспецзв'язку та ВНЗ, органами виконавчої влади, іншими закладами.

Положення затверджено наказом Держспецзв’язку від 16.09.2014 р. № 461, який набирає чинності з 01.01.2015 р., але не раніше дня його офіційного опублікування.

 загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)