Прийнято Закон щодо захисту трудових прав працівників передпенсійного віку

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 42 Кодексу законів про працю України щодо захисту трудових прав працівників передпенсійного віку" (базовий законопроект № 5564).Законодавчим актом доповнено статтю 42 Кодексу законів про працю України новою нормою, відповідно до якої, переважне право на залишення на роботі при вивільненні працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці при рівних умовах продуктивності праці і кваліфікації пропонується надавати працівникам, яким залишилося менше трьох років до настання пенсійного віку, при досягненні якого особа має право на отримання пенсійних виплат.

Закон прийнято з техніко-юридичними правками. 

ВРУ

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (12)
Анюта
07.04.2017
Молодці!!!!Так повинно бути. А то на людину передпенсійного віку дивляться керівник та інші працівники так, як би ця людина винна їм великі міліарди, шукають тільки зачіпки, щоб вигнати з роботи і кинути під пліт.
Оксана
07.04.2017
Предпенсинеры - опытные специалисты. Молодые так ответственно редко работают .Мне 41 , уже 20 лет бух стажа, но все равно внимательно прислушиваюсь к сотрудникам постарше.
Анонім Оксана
10.04.2017
Чому ж мене оточують люди предпенсійного віку , які відкрито кажуть :"я не збираюсь нічого вчити, мені треба просто досидіти до пенсії". Досвід - це добре, але він має підкріплюватись ефективною роботою, а не просижуванням штанів.
Євгеній Анонім
12.04.2017
Взагалі-то є норма "...переважне право на залишення на роботі надається працівникам з більш високою кваліфікацією і продуктивністю праці". А особи передпенсійного віку отримують переважне право при РІВНИХ умовах продуктивності праці і кваліфікації. Тобто якщо два нормальних спеціалісти (молодший і старший), то й нічого, молодший швидше щось найде. А як два нездари, то принаймні є шанс, що нездара в установі попрацює ще кілька років і потім може хтось розумніший прийде.
Інше питання, чи справедливо визначатимуть рівень продуктивності праці і кваліфікації, але то вже все індивідуально...
Коля
08.04.2017
Багато осіб непенсійного віку взагалі не мають ні зарплат, ні пенсій ,-- звільнені з роботи у зв"язку з "ліквідаціями" державних установ , тобто з ініціативи держави, по незалежним від працівників причинам позбавлені засобів існування, тому вимушені жити на утриманні своїх сімей.---------------------------- ----------------------------------------------------------------------------- І як же їм тепер не порадіти за працюючих пенсіонерів (за віком), які почали отримувати підвищені зарплати і пенсії.
Плокулол Коля
10.04.2017
О, снова озабоченное Коля всплыло!
Коля
08.04.2017
Для того, щоб працівник не міг через суд поновити свої порушені трудові права, законодавством передбачена так звана "ліквідація" держустанов. "Ліквідація" держустанови полягає лише у тому, що держустанова після переобліку змінює код ЄДРПОУ. У процесі цієї "ліквідації" керівник держустанови може звільнити з роботи будь-якого працівника без пояснення причин і без права поновлення на роботі.
Ольга
10.04.2017
А передпенсійний-це 57 чи 60 чи 62?Уже не зрозуміло в якому віці станеш пенсіонером.
ОВ Ольга
11.04.2017
На теперішній час уже і не зрозуміло станемо ми коли-небудь пенсіонерами чи будемо працювати до глибокої старості, щоб на роботу з ціпком ходити, а потім житимемо на власні кошти, бо, виходячи з останніх пенсійних "веяній", допомоги не дочекатися.
Любов Ольга
11.04.2017
Так ,право на пенсію настане після 35 років безперервного стажу
НВ
21.04.2017
Ненадійтесь. взагалі не настане, пенсійний вік будуть підвищувати, працювати будете до смерті, а якщо доживете до пенсіїї то напевно штраф МФВ треба буде сплатити кожному.
Лючия
21.06.2017
Прийдеться помирати на роботі!!!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі