845 0

Призначаємо та звільняємо головбуха установи, підпорядкованої Мін’юсту: погодження від Міністерства більше не потрібно!

Як відомо, з 1 січня 2015 року з Бюджетного кодексу вилучено положення щодо обов’язкового погодження органами Казначейства призначення та звільнення головного бухгалтера бюджетної установи (Закон від 28.12.2014 р. № 79-VIII). В свою чергу Мін’юст також вирішив привести свої нормативні документи у відповідність до вищезазначених змін.

Так визнано таким, що втратив чинність, наказ Мін’юсту від 20.04.2012 р. № 628/5 «Про затвердження Порядку погодження призначення на посаду та звільнення з посади головного бухгалтера територіального органу, установи і організації, що належить до сфери управління Міністерства юстиції України, та служби, діяльність якої координується через Міністра юстиції України».

Нагадаємо, що зазначений Порядок дотепер застосовувався під час погодження призначення на посаду або звільнення з посади головного бухгалтера бюджетної установи, що належить до сфери управління Міністерства юстиції, та служби, діяльність якої координується через Міністра юстиції.

Для погодження кандидатури на посаду головного бухгалтера керівник бюджетної установи повинен був надсилати до Мін'юсту подання про погодження призначення головного бухгалтера, а якщо головний бухгалтер подавав заяву про звільнення з посади, — подання про погодження звільнення.

Такі зміни затверджені наказом Мін’юсту від 27.02.2015 р. № 284/5, який набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано

 загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)