762 1

Укладаємо контракт з керівником закладу охорони здоров’я: є порядок

Кабмін затвердив Порядок укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров'я та Типову форму контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров'я.

Порядком встановлено, що укладення контракту є підставою для видання наказу (розпорядження) про призначення керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я на посаду з дня, зазначеного у контракті.

Призначення на посаду керівника закладу здійснюється відповідно до законодавства керівником органу, до сфери управління якого належить (в управлінні якого перебуває) заклад, або за рішенням обласної, районної ради чи сільським, селищним, міським головою.

Контракт укладається на строк від трьох до п'яти років. Якщо після закінчення строку дії контракту трудові відносини фактично тривають і жодна із сторін не вимагає їх припинення, дія контракту вважається продовженою відповідно до закону.

У контракті передбачаються строк його дії, права, обов'язки та відповідальність сторін (у тому числі матеріальна), вимоги до збереження керівником закладу державного або комунального майна, підвищення ним кваліфікації або проходження перепідготовки протягом строку дії контракту (але не рідше одного разу на п'ять років), умови матеріального забезпечення і організації праці, умови розірвання контракту.

Вказані документи затверджені постановою КМУ від 16.10.2014 р. № 642, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Викладач
19.12.2014
Ми цього так довго чекали!