Звільнення з посади головбуха бюджетної установи за власним бажанням чи у зв'язку з виходом на пенсію: зміни від Мінфіну

Мінфін наказом від 18.07.2014 р. № 764 вніс зміни до Порядку погодження призначення на посаду та звільнення з посади головного бухгалтера бюджетної установи.


Змінами уточнюється, що для погодження звільнення з посади головного бухгалтера (крім випадку звільнення за власним бажанням) керівником бюджетної установи надсилається до відповідного органу Державної казначейської служби України у порядку, визначеному у п. 4 цього Порядку, подання щодо погодження звільнення з посади головного бухгалтера на наступний день після виникнення підстав для звільнення з посади, визначених законодавством.

У разі звільнення з посади головного бухгалтера за власним бажанням та у зв'язку з виходом на пенсію керівником бюджетної установи надсилається до відповідного органу Державної казначейської служби України лист, у якому наводиться зазначена інформація з посиланням на розпорядчий документ про звільнення, копія якого додається до цього листа.

Наказ № 764 набере чинності з дня офіційного опублікування. Готується до опублікування в «ОВУ» № 65від 22.08.2014 р.

 

 Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі