На кого не буде поширюватися бюджетне обмеження зарплати до 15 мінімальних зарплат: зміни від Кабміну

Бюджетне обмеження зарплати до 15 мінімальних зарплат не буде поширюватися на військовослужбовців, які брали участь в АТО.


Такі зміни вніс Кабмін до п. 13 додатка постанови від 01.03.2014 р. № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».

Нагадаємо, що п. 13 додатка постанови № 65 встановлено обмеження максимального розміру місячної заробітної плати (грошового забезпечення) керівних працівників органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади та органами місцевого самоврядування підприємств, установ та організацій 15 розмірами мінімальної заробітної плати (виплата допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги для оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та оплата часу щорічної відпустки не враховується у зазначеному максимальному розмірі).

Кабмін встановив, що вказане обмеження не застосовується до максимального розміру місячного грошового забезпечення (заробітної плати), нарахованого військовослужбовцям, особам начальницького складу органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації (керівним працівникам льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації Національної гвардії і Державної прикордонної служби), які беруть участь в АТО, здійсненні заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбиття збройного нападу на об’єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільнення цих об’єктів у разі захоплення або спроби насильного заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою, за відповідний місяць починаючи з 1 травня 2014 року.

Такі зміни затверджені постановою КМУ від 30.10.2014 р. № 578, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 

 Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі