Практика підвищення заробітних плат і пенсій в Україні продовжиться, - Павло Розенко

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко наголошує, що підвищення заробітних плат і пенсій має лише позитивні наслідки для економіки, тому Уряд продовжуватиме таку практику.


«Практика підвищення заробітних плат і пенсій в Україні продовжиться. Це ідеологія нашого Уряду, це ідеологія влади в цілому, щоб рівень життя українців зростав. Це наша мета і наша амбіція. Ми обіцяли людям це робити, і ми це робимо», - сказав він в ефірі телеканалу «Прямий».

«Зараз деякі експерти кажуть, що зростання інфляції в 2017 році нібито пов’язане з підвищенням мінімальної зарплати. Це неправда. Це не відповідає дійсності. Я в тому числі не сприймаю і позицію Національного банку, який зв’язав ці два процеси. І ніхто не звернув увагу на те, що найбільше підвищення цін, якщо подивитися структуру інфляції, у нас відбулося в житлово-комунальному секторі. Це було важке політичне рішення, але воно було прийняте - щодо підвищення цін на газ і на житлово-комунальні послуги. Саме це стало ланцюгом трошки вищої інфляції, а не підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн. Ні зарплати, ні зараз пенсійні виплати – вони жодним чином не є фактором зростання цін», - пояснив Павло Розенко.

За словами Віце-прем’єр-міністра, підвищення розміру мінімальної заробітної плати дало лише позитивні результати. «Наслідком впровадження мінімальної зарплати 3200 грн стало те, що станом на жовтень місяць, ми в Пенсійному фонді зібрали приблизно на 20 мільярдів гривень більше, ніж ми планували. Цей ресурс отримав Пенсійний фонд України. І пенсійна реформа, і осучаснення пенсій, і збільшення пенсій, і збільшення мінімального розміру пенсій  – основою цього якраз і є ці 20 мільярдів живих коштів, які були отримані за рахунок підвищення зарплат. Тобто це не надруковані кошти. Це не додаткова грошова маса. Вона є в Пенсійному фонді. І це стало основою для зростання пенсій», - зазначив він.

«Це, на мій погляд, єдино правильний механізм – коли за рахунок зростання заробітних плат, з’являється додатковий ресурс в Пенсійному фонді, і піднімається пенсія», - додав Павло Розенко.

СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (6)
Вас
06.11.2017
Навіщо підвищувати песії, зарплати чи інші соцвиплати? Краще стабілізувати ціни; за що надаються різні сібвенції чи відшкодування з бюджету заводам чи підриємствам?...
Бакс
06.11.2017
ага, в 2014 году минималка была 1218 грн = 146 долларов, а в 2017 году миниамлка 3200 грн = 118,5 доллара. Охеренное пидвыщення зарплат бл*ть
Пітекантроп
06.11.2017
Стаття для дебілів, чи як? ВВП за 2-а квартали мінус 26,5%. Індекс інфляції 110,2. Ні, це зовсім не надрукована грошова маса. А бюджетники наповнили фонди??? Як????
Макс
06.11.2017
Будь-яке підвищення заробітної плати веде до зростання ціни, оскільки зарплата входить до собівартості виробленої продукції, послуг. Це елементарні закони економіки. Про яку компетенцію Розенка можна говорити, якщо він це заперечує? А скоріше чергову локшину на вуха вішає, нехай "пипл хаває", мабуть за дурнів нас тримають.
Татьяна Макс
06.11.2017
+100500!
Коля
06.11.2017
"Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко наголошує, що підвищення заробітних плат і пенсій має лише позитивні наслідки для економіки, тому Уряд продовжуватиме таку практику."
-----------------------------------------------------------------------------Постійне знецінення національних грошей має позитивні наслідки для економіки ?


Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі