Президент підписав зміни до Державного бюджету на 2016 рік

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», яким спрямовується понад 5 млрд грн. на субсидії для малозабезпечених громадян.


Глава держави наголосив, що ці кошти спрямовуються малозабезпеченим громадянам для того, щоб надати їм допомогу у зв’язку із приведенням тарифів до ринкового рівня. «Все підвищення держава має компенсувати малозабезпеченим громадянам. Для того, щоб не відбулося збоїв, на ці цілі виділяється додатково ще 5 мільярдів гривень», - сказав Петро Порошенко.

Президент підкреслив, що ще одна позиція, яка відображена у законі про Держбюджет – це збільшення соціальних стандартів в цьому році замість запланованих 6% на 10%.

Глава держави зауважив, що цього не достатньо і є розуміння того, що будь-яке зростання економіки має бути спрямоване на підвищення рівня життя, збільшення мінімальних зарплат та пенсій.

«Впевнений, що ця лінія захисту соціальних стандартів при зростанні економіки буде продовжена», - наголосив Президент.

Глава держави також нагадав, що вчора був підписаний Закон, який дозволить направити додатково понад 3 млрд грн. на відновлення інфраструктури звільненого Донбасу.

Законом підвищується з 1 грудня 2016 року розмір мінімальної заробітної плати у місячному розмірі до 1600 гривень, у погодинному розмірі до 9,59 гривні.        

Окрім того, Законом підвищується з 1 грудня 2016 року розмір прожиткового мінімуму:        

  •  на одну особу в розрахунку на місяць - 1544 гривень;       
  •  для дітей віком до 6 років - 1355 гривень;        
  •  для дітей віком від 6 до 18 років - 1689 гривень;       
  •  для працездатних осіб - 1600 гривень;        
  •  для осіб, які втратили працездатність - 1247 гривень.

www.president.gov.uaПомітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (13)
Світлана
13.06.2016
Цікаво наші коментарі, зауваження, пропозиції людей які безпосередньо працюють в бухгалтеріях державних установ і варяться в постановах та законах хтось доводить до відома тим хто їх приймає і придумує весь той маразм???
Тетяна Світлана
13.06.2016
Звичайно ж, що ні. Наші коментарі і зауваження тут під темами, теж саме, що ми б поговорили б на вулиці, чи на будь-якому форумі. Якщо на петицію всім нам відому, ми не змогли назбирати необхідну кількість голосів на сайті петицій, то хто доведе до їх відома наші балачки?
Людмила Світлана
13.06.2016
Про що думають наші депутати? Та лише про себе? Інфляція капітальна ? Що дасть це підняття, підняття цін? Про людей України ніхто не думає? Кинуть нам очередну кістку?
яя Світлана
14.06.2016
Вони думають, що на всі ці стандарти вижите не можна, а якщо ми продовжуєм працювати значить десь щось підкрадаємо (а насправді, ми ще за власний рахунок докуповуєм канцелярію, іші мєлочі). Вони же самі заявляли, що на депутатську зарплатню без хабарів не можна, але ж працювали. Як тут колись гарно написали: самі вори, і в усіх ворів бачать. А ми ще і не просим більше, значить нас все влаштовує, але ж це все не так .. самі винні.
Оксана
13.06.2016
із того, що вони приймаєть напевне НІ.

Семен
13.06.2016
А як же обіцянки міністра соціальної політики підняти мінімальну зарплату в 1,5 рази? Язиком молоти не мішки ворочять? Людей совсім за ідіотів держуть.
яя Семен
14.06.2016
Так то не для бюджетників підняття, а для приватного сектору. Для бюджетників буде індивідуальний розрахунок ставок від кабміна....
Марина
13.06.2016
Дуже погано депутати, допрацювалися, мінімальна заробітна плата менша за комунальні послуги. Може досить грабувати простий працьовитий миролюбивий народ. Собі понаробили зарплати у розмірі в декілька сот тисяч в місць, а тепер в бюджеті грошей не має...
Натка
13.06.2016
Дивлячись на їхні зарплати(в слуг народу), таке враження, що вони працюють на договірних основах: по Укрзалізниці- 1 млн.грн., в Деканеїдзе 102000,00 грн. Це ж уму не потіжимо!
оксана Натка
13.06.2016
вот и вспоминаешь поговорку "Сыт голодному не верит". Как прочувствует наши беды человек, у которого доходы намногоооо выше минимальной? Они нас считают неудачниками. Чувство ответственности у них отсутствует напрочь. Хапуги и ворюги дорвались до власти и жируют. Я не знаю как у кого, а у нас (Славянск Донецкой области)- так все хапают, как напоследок. Уже вор у вора переворовывает. И все им мало.
Пітекантроп
13.06.2016
З 1 грудня! підвищать соціальні стандарти рівно на стільки, скільки необхідно буде сплатити за використаний природний газ в стандартній кухні, якщо відкрити вентиль на камфорках та удушитись до тої самої матері. Не вигідно тримати бідних та тих, хто на соцзабезпеченні.
Ирина
14.06.2016
Вони осчастливили нас "новими стандартами соціальними!!!! Навіщо їх піднімати, якщо ціни скачуть вперед , тільки сказали про підняття стандартів. Як раніше жили - заводи, фабрики працювали-без подачок МВФ грошей в бюджеті хватало на все-і комуналка,і дитячі безплатні піонерськи табори, і лікування і квртири безплатні і інші блага.А може і не така погана система була?
Ірина
16.06.2016
Логіки у наших "законотворців" нема ніякої. Якщо на прожитковий мінімум 1600 можна прожити, навіщо тоді субсидіїї давати? Мінімальна зарплата повинна бути такою, щоб працюючий громадянин міг заплатити за квартиру і утримувати себе і, принаймні, одну дитину! Треба оті мільярди направляти на підвищення соціальних стандартів, а не примушувати людей іти до "государства" з протягнутою рукою за тими субсидіями!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі