Уряд схвалив ініціативу Мінфіну з питань виплати пенсій, грошової допомоги та зарплати працівникам бюджетних установ

Сьогодні Уряд ухвалив Проект постанови “Про деякі питання виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ”, яку розробило Міністерство фінансів.


У чому суть?

Даний проект, спрямований на посилення вимог до банків, які здійснюватимуть виплату  заробітноїплати, пенсії, соціальних та інших виплат з державного бюджету.

Що це дає?

  •  Встановлюються єдині критерії для уповноважених банків щодо виплат пенсій, грошової  допомоги тазаробітної плати працівникам бюджетних установ;
  •  Здійснюватиметься відбір уповноважених банків для всіх виплат спільною конкурсною комісією, яка буде створена Мінфіном із залученням представників Мінсоцполітики, Мінекономрозвитку, Казначейства, Пенсійного фонду та Національного банку.

Що далі?

Уповноваженими зможуть бути банки, що мають активи, частка яких складає не менш як 1,0% активів банківської системи. Також банки, контрольний пакет акцій яких належить міжнародним фінансовим та банківським установам, що мають міжнародний рейтинг інвестиційного класу від міжнародно-визнаних рейтингових агенцій або у яких держава володіє часткою понад 75%.

На час проведення конкурсу банки мають відповідати таким вимогам:

  •  протягом останніх шести місяців Національним банком не застосовувалися заходи впливу у вигляді обмеження, зупинення чи припинення здійснюваних банком операцій;
  •  не мають фінансової заборгованості перед Фондом гарантування вкладів фізичних осіб щодо сплати зборів, штрафів, пені;
  •  не мають заборгованості із сплати податків і зборів;
  •  протягом останніх 12 місяців до власників або до пов’язаних осіб не було застосовано Україною, іноземними державами — членами Організації економічного співробітництва та розвитку чи ЄС санкцій;
  •  здійснюють емісію електронних платіжних засобів (платіжних карток).

Додаткова інформація:

  •  даний проект не потребує додаткових матеріальних та інших витрат з Державного бюджету України.
  •  банки будуть мати три місяці перехідного періоду задля досягнення відповідності оновленим вимогам до них.

 

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИПомітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (6)
Оксана
22.09.2016
Уже пытались это сделать. Скорее всего получили откаты от банков. Потратили ' и снова...
Наталия
23.09.2016
Два жида ( Петя и Коломойский) не поделят бабки , а мы страдаем. Хотят с Привата всех перекинуть на Сбербанк в которого два банкомата на весь город и те в основном не работают.
Коля Наталия
23.09.2016
Карточку заглотит и попробуй потом с нашим государством спорить...
Коля
24.09.2016
Головбухи УПРАВЛІНЬ ОСВІТИ м. Києва щомісяця офіційно отримують премії, що у декілька разів перевищують їх посадовий оклад. Премії цих головбухів формуються із невиплаченої частини надбавок і доплат : подивіться у штатні розписи і ви побачите, що головбух для спеціалістів зазначає 50-відсоткову надбавку, а реально виплачує їм лише по 20-30 відсотків ; решту головбух розподіляє на власний розсуд у вигляді премій , не забуваючи в першу чергу, себе.

Оксана
27.09.2016
Повірте не лише в Києві , бухгалтери освіти призначають собі премії, в Дніпропетровській області, майже в кожному районному відділі освіти, така ситуація! І районні фінуправління це знають, і всі живуть щасливо!
Коля Оксана
30.09.2016
Узаконене шахрайство.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі