Виплачуємо підйомну допомогу військовим ЗСУ: є зміни

Міноборони відкоригувало свою Інструкцію про порядок виплати військовослужбовцям Збройних Сил України підйомної допомоги.


Уточнено, що підйомна допомога виплачується, зокрема  громадянам України, прийнятим на військову службу як особи рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом.

При цьому особам, які прийняті на військову службу із запасу і закінчили військові коледжі або навчальні центри (навчальні підрозділи) сержантського складу, підйомна допомога виплачується, якщо вони після закінчення цих закладів призначені у військові частини, розташовані поза пунктом їх постійного проживання до прийняття на військову службу.

Також уточнено, що підйомна допомога виплачується на дружину (чоловіка) незалежно від віку і працездатності, шлюб з якою (яким) зареєстрований до дня прибуття військовослужбовця до нового місця служби або прийому (призову) на військову службу за контрактом (призовом).

Встановлено, зо виплата підйомної допомоги здійснюється за КЕКВ 2250 «Видатки на відрядження» в межах відповідних бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисах військових частин, установ та організацій.

Вказані зміни затверджені наказом Міноборони від 08.10.2014 р. № 718, який набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі