Як оплачувати працю військовослужбовцям, які служать в органах прокуратури?

Кабмін урегулював питання щодо порядку оплати праці військовослужбовців, які проходять військову службу в органах прокуратури на прокурорсько-слідчих посадах, та вніс зміни до своєї постанови від 31.04.2012 р. № 505 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників органів прокуратури».


Встановлено, що грошове забезпечення таких військовослужбовців складається з посадового окладу та інших виплат, установлених цією постановою, а також окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років у розмірі і порядку, визначених законодавством для військовослужбовців.

Для обчислення розміру складових грошового забезпечення замість надбавки за класний чин застосовується розмір окладу за військовим званням.

Також встановлено, що на військовослужбовців військових прокуратур у разі здійснення ними повноважень у районах проведення АТО поширюється дія п. 2 постанови КМУ від 04.06.2014 р. № 158 «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2014 рік, та виділення коштів з резервного фонду державного бюджету» у порядку та на умовах, визначених Генеральною прокуратурою України, у межах коштів, передбачених у державному бюджеті для Генеральної прокуратури України.

Вказані зміни затверджені постановою КМУ від 06.10.2014 р. № 506, яка набере чинності з дня офіційного оподаткування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі