1023 0

Як оплачується праця журналістів комунальних ЗМІ: роз’яснює Мінсоцполітики

Мінсоцполітики торкнулося питання щодо порядку оплати праці журналістів комунальних засобів масової інформації, посади яких прирівняні до посад в органах влади чи місцевого самоврядування.

На думку спеціалістів Міністерства, посадовий оклад головного редактора (редактора) друкованого ЗМІ, заснованого спільно райдержадміністрацією та районною радою, має підвищуватись на суму надбавки за 9 ранг державного службовця.

Нагадаємо, що розміри посадових окладів журналістів державних або комунальних ЗМІ встановлюються на рівні розмірів посадових окладів керівних працівників і спеціалістів відповідного органу державної влади або органу місцевого самоврядування, який є засновником (співзасновником) друкованого ЗМІ, які підвищуються на суму надбавки за ранг державного службовця, визначену на рівні нижчого рангу в межах категорії, до якої віднесені посади, які займають відповідні працівники органів державної влади чи органів місцевого самоврядування (Порядок оплати праці журналістів державних і комунальних засобів масової інформації, затверджений постановою від 15.03.1999 р. № 377) .

Такі роз’яснення надало Мінсоцполітики в листі від 08.08.2014 р. 1144/13/84-14.

 загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)